اخبار باشگاه والیبال پارس مهر

والیبال ایران: پارس مهر فارس با عملکرد ضعیف خود در لیگ برتر نشان داد که حضور در سطح اول والیبال ایران باید با برنامه ریزی و یه ضورت کارشناسی شده اتفاق بیفتد.

تیم والیبال پارس مهر فارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال پارس مهر فارس اولین حضور خود در لیگ برتر والیبال را امسال تجربه کرد و درواقع نه از راه صعود مستقیم (شیراز سال گذشته در لیگ دسته یک نیز نماینده ای نداشت) و سایر مسیرهای معمول، بلکه با چراغ سبز فدراسیون والیبال پس از حدود 30 سال شیرازی ها را در لیگ برتر صاحب نماینده نماینده شدند.

تیم والیبال پارس مهرفارس برای دور برگشت مسابقات لیگ برتر یک بازیکن خارجی به خدمت گرفت.

تیم والیبال پارس مهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال پارس مهر شیراز که اولین حضور خود در مسابقات لیگ برتر والیبال را تجربه می کند، برای دور برگشت مرحله مقدماتی این رقابت ها یک پشت خط زن برزیلی جذب کرد.

تیم والیبال پارس مهر با حضور در بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال به سه دهه غیبت استان فارس در این رقابت ها پایان داد.

تیم والیبال مهرپارس فارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ استان فارس پس از حدود سه دهه غیبت سرانجام در فصل 93 صاحب نماینده در لیگ برتر والیبال کشور شد و تیم پارس مهر به نمایندگی از شیراز در این لیگ بیست و هشتم شرکت می کند. البته انصراف چند تیم لیگ برتری و از طرفی افزایش  تعداد تیم های سوپر لیگی به عدد 14، که با تصمیم سازمان لیگ صورت گرفت، شرایط را برای حضور نماینده استان فارس فراهم کرد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org