21 - 25
23 - 25
25 - 16
25 - 19
14 - 16

اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود ذوقی
داور دوم
میثم پارسه
ناظر
خلیل یگانه مجد و مهدی دادرس

شهردارى اروميه مدال برنز جام سى ام را تصاحب كرد/ سايپا ٥ ست رقابت كرد اما موفق نشد

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست 3 بر 2 سایپا برسکوی سوم رقابت های لیگ برتر 95 والیبال ایران ایستاد.

مسابقه سایپا و شهرداری ارومیه

به گزارش والیبال ایران، دومین دیدار  رده بندی بین دو تیم سایپا و شهرداری ارومیه برگزار شد و در نهایت شهرداری با پیروزی ۳ بر ۲ عنوان سومی را از آن خود کرد.

 

آرمات برای این بازی مجتبی شبان، صابر جواهری، رضا قرا، علیرضا جدیدی، محمد طاهر وادی و مصطفی حیدری را به میدان فرستاد و در مقابل امین علوی، آرش کشاورزی، مجتبی میرزاجانپور، جواد محمدی نژاد، پرویز پزشکی و آرمین تشکری شش بازیکن ابتدایی عباس برقی بودند.

 

شهرداری ارومیه از همان ابتدا با دفاع های خوب توانست در خانه حریف پیش بیفتد. نمایش خوب پزشکی و تنوع حملات او برتری را برای شاگردان برقی حفظ کرد. ارومیه ای ها در این ست خیلی خوب سرویس زد و دریافت اول سایپا را با مشکل روبرو کرد. شهرداری ست اول را ۲۵ بر ۲۱ به پایان رساند.

 

میهمان در دست دوم نیز عالی سرویس زد و بهتر از آن دفاع داشت. بازی کسل کننده دو تیم یک طرفه از سوی شهرداری دنبال می شد که شاگردان آرمات به خود آمدند و نتیجه را در امتیاز ۲۲ به تساوی کشاندند اما ۲ دفاع خوب از شهرداری ست دوم را ۲۵ بر ۲۳ به سود آن ها به پایان برد.

 

با این که شهرداری همانند دو ست قبل شروع خوبی داشت اما رفته رفته سایپا با چند دفاع پیاپی اختلاف امتیازی مناسبی به سود خود ایجاد کرد. البته تعویض‌های خوب آرمات در این برتری بی تاثیر نبود. سایپا ست سوم را ۲۵ بر ۱۶ پیروز شد.

 

با شروع ست چهارم سایپا که نمی خواست در خانه بازنده باشد با نمایش خوب در دریافت و دفاع بر بازی مسلط شد. اشتباهات فراوان ارومیه ای ها کار را   برای آن ها سخت کرد به طوری که تعویض های عباس برقی کمک حال این تیم نشد. سایپا با برتری ۲۵ بر ۱۹ کار را به ست پنجم کشاند.

 

چند اشتباه پیاپی از سایپا در آغاز ست پنجم ۳ امتیاز برتری برای شهرداری ارومیه به ارمغان آورد. سایپا اختلاف را کم کرد اما اعتراض شبان به تصمیم داور و کارت قرمزی که دریافت کرد باز هم فاصله را بیشتر کرد.


با این که به نظر می رسید کار برای سایپا تمام شده کسب چند امتیاز پیاپی و البته حمایت همشهری های رضا قرا نتیجه را برابر کرد اما در نهایت شهرداری ۱۶ بر ۱۴ به پیروزی رسید و مقام سوم لیگ را به دست آورد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org