21 - 25
21 - 25
25 - 22
25 - 20
15 - 9

اطلاعات جانبی

داور اول
ابراهیم فیروزی
داور دوم
داود نافعی
ناظر
حمید حق بین و خلیل یگانه مجد
پخش زنده
شبکه ورزش

بدشانسی بازهم گربیان پیکان را گرفت/ بانک سرمایه بازی باخته را برد و به جام نزدیکتر شد!

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در نخستین بازی فینال لیگ برتر پیکان را با حساب 3 بر 2 شکست داد و نیمی از راه قهرمانی را پیمود.

image_2017-03-08_20-08-52-1.png

به گزارش والیبال ایران، اولین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بین دو تیم بانک سرمایه و پیکان برگزار شد و تیم بانک سرمایه موفق شد اولین پیروزی را کسب کند.

 

بازی در میان استقبال پرشور هواداران دو تیم آغاز شد. کارخانه برای این بازی شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، محمد موسوی، عادل غلامی، لوکاس ژیگادلو و فرهاد ظریف را به میدان فرستاد و در مقابل مصطفی شریفات، سعید مصطفی وند، سعید معروف، فرهاد نظری افشار، امیر غفور، نیکولا کواچویچ و مهدی مرندی شش بازیکن ابتدایی پیمان اکبری بودند.

 

سرویس های خوب بانک سرمایه در شروع کار و همچنین دریافت های بد پیکان آن ها را در امتیازات آغازین پیش انداخت اما پیکان با چند دفاع خوب در ادامه فاصله را به حداقل رساند.


نقطه عطف بازی پیکان در این ست تغییر تاکتیک حمله از سوی معروف بود، او برای عبور از سد دفاع بلند بانکی از تمامی مهره های خود بهره می گرفت.


با اینکه دو تیم برابر بازی را دنبال می کردند ضریب اشتباهات بالای سرمایه ست را ۲۵ بر ۲۱ به نام خودروسازان ثبت کرد.

 

اتفاق دردناک این ست و این بازی لحظه مصدومیت غفور بود که به دلیل برخورد با موسوی از ناحیه پای چپ مصدوم شد و با چشمان اشک بار زمین را ترک کرد.

 

در ست دوم توپ گیری‌های خوب بانک سرمایه و البته سرویس های قدرتمند آن ها ۳ امتیاز برتری برای شاگردان کارخانه به ارمغان آورد اما اشتباهات زیاد در حمله باز هم مانند ست قبل کار را به تساوی کشاند.

 

به علت اینکه بانک سرمایه شرایط خوبی در حمله نداشت مهدوی و چاچیچ به بازی آمدند ولی بانکی ها اصلا در قد و قواره های خود ظاهر نشدند. سرمایه که به نظر طراوت و شادابی در تیمش نداشت ست دوم را نیز ۲۵ بر ۲۱ واگذار کرد.

 

نیکو کواچویچ چهره اثرگذار پیکان در دو ست اول و دوم بود.

 

با شروع ست سوم کارخانه غلامی را از بازی خارج و شفیعی را به جای او به میدان فرستاد. بانکی ها در این کمی آشفتگی دریافت و حمله خود را سامان داد و چهار امتیاز پیشی گرفت.


سرمایه داران برخلاف دست های قبلی در توپ گیری و استفاده از توپ های برگشتی خوب کار کردند، هرچند در این دست هم شاهد اشتباهات این تیم بودیم اما در نهایت بانکی ها موفق شدند ۲۵ بر ۲۲ ست سوم را به نام خود ثبت کرد.

 

ست چهارم در حالی آغاز شد که در امتیاز آغازین کمی خستگی در پاهای شاگردان اکبری دیده می شد. آن ها که سه روز پیش دیدار سختی را مقابل شهرداری ارومیه انجام داده بودند دیگر طراوت دو ست اول را نداشتند. خودروسازان در دریافت و حمله بسیار پراشتباه بودند و حتی تعویض های پیاپی اکبری هم چاره نشد. چهره مثمرثمر بانکی ها بی شک علی شفیعی بود که با دفاع های خود امتیازات زیادی کسب کرد. بانک سرمایه با برتری ۲۵ بر ۲۰ کار را به ست پنجم کشاند.

 

روند رو به رشد بانک سرمایه در ست پایانی هم ادامه داشت. سرمایه در این ست عالی سرویس زد و از آن بهتر دفاع کرد. بانک سرمایه در نهایت ۱۵ بر ۹ این ست را هم پیروز شد تا ۳ بر ۲ اولین بازی مرحله نهایی را به نام خود ثبت کند.

 

تصاویر به زودی در این صفحه درج می شود. با ما همراه باشید ...

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org