20 - 25
22 - 25
30 - 28
18 - 25
0 - 0

رویدادهای بازیکنان

زمان رویداد تعداد
1 فرهاد قائمی

اطلاعات جانبی

داور اول
ابراهیم فیروزی
داور دوم
اسماعیل رزقی
ناظر
حمید حق بین و حسین پورکاشیان

از چهره اولين فيناليست ليگ سى ام در تهران رونمايي شد/ درخشش نصف جام در چشمان سرمايه داران

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه با شکست مجدد 3 بر یک سایپا در مرحله نیمه نهایی، نخستین فینالیست لیگ سی ام شد.

دیدار بانک سرمایه و سایپا

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور " جام شهدای منا" دو تیم تهرانی بانک سرمایه و سایپا از ساعت 16 عصر امروز برای دومین بار به مصاف هم رفتند.

 

این بازی در حالی آغاز شد که جایگاه تماشاگران تیم میهمان مملو از هواداران کم سن و سال بانک سرمایه بود و بر خلاف دیدارهای قبلی به دلیل انتقال ویدئو چک از تهران به ارومیه، از این سیستم استفاده نشد.

 

سرمایه داران که در بازی اول مرحله نیمه نهایی با نتیجه 3 بر یک از سد سایپا عبور کرده بودند در این بازی برای یکسره کردن کار نارنجی پوشان با تمام توان به میدان آمدند. بانک سرمایه در ست نخست ابتدا شروع خیلی مطمئنی نداشت اما رفته رفته بر بازی مسلط شده و با تکیه بر درخشش سید محمد موسوی در دفاع و سرویس های کم نقص بازیکنان خود، جریان بازی را کاملا یک طرفه پیش برد و در پایان ست اول با امتیاز 25 بر 20 به برتری رسید.

 

آغاز ست دوم اما صحنه درخشش سایپایی ها بود. شاگردان آرمات که در ست نخست در حد و اندازه های خودشان ظاهر نشده بودند در این ست چهره کاملا متفاوتی به خود گرفتند و با بهره گیری از عملکرد خوب کاپیتان شبان و در کنار آن تلاش های موفق مصطفی حیدری در دریافت، در ابتدای ست به قدری از حریف پیش افتادند که مصطفی کارخانه مجبور به گرفتن تایم اوت شد. حربه ای که البته موثر واقع نشد تا وقت استراحت فنی اول در حالی اعلام شود که سایپایی ها 4 امتیاز از حریف پیش بودند. اما نارنجی پوشان در حفظ این روند موفق نبودند و رفته رفته این تیم بانک سرمایه بود که ضمن جبران امتیازات عقب افتاده با سایپا در امتیاز 20 برابر شد و پس از آن از حریف پیش افتاد. البته سایپا در ادامه این ست بیش از هرچیزی تاوان اشتباهات فردی بازیکنانش را پرداخت کرد. هرچند سرمایه داران هم در ست خصوصا در خط سرویس مجموعا عملکرد خوبی را ارائه نکردند اما در مجموع موفق شدند با استفاده از تجربه بالاتر خود نسبت به حریف با امتیاز 25 بر 22 به برتری دست یابند.

 

سایپا در ست سوم هم ابتدا از بانک سرمایه پیشی گرفت اما رفته رفته گوی و میدان را به حریف سپرد. نارنجی پوشان در ابتدای این ست در صحنه ای به شدت نسبت به رای داور معترض شدند که البته عصبانیت آنها خیلی زود فروکش کرد و بازی جریان عادی خود به گرفت. دو تیم در ست سوم بازی برابری را از خود به نمایش گذاشتند و در اکثر دقایق پابه پای هم پیش رفتند اما سایپا که از ترکیب به مراتب جوان و کم تجربه تری بهره می برد در چند صحنه با اشتباهات فردی بازیکنانش به حریف فرصت کسب امتیاز داد. با این حال درخشش محمدرضا حیدری بازیکن جوان تیم سایپا در امتیازات پایانی باعث شد که سایپا به بانک سرمایه رسیده و  در امتیاز 23 مساوی مصطفی کارخانه درخواست وقت استراحت کرد. در ادامه جنگ ناپایان دو تیم تا امتیاز 30 پیش رفت که در نهایت این تیم با انگیزه سایپا بود که موفق شد با برتری 28 بر 30 در این ست، حساب کار را به ست چهارم بکشاند.

 

در ست چهارم بانک سرمایه که به هیچ وجه نمی خواست کار به ست پنجم و بازی سوم کشیده شود بهتر و جنگنده تر آغاز کرد اما سایپایی ها هم دست بردار نبودند و پابه پای سرمایه داران کسب امتیاز می کردند. این ست که چندین بار صحنه های اعتراض به داوری را هم به همراه داشت سرانجام باعث شد محمدرضا حیدری از تیم سایپا کارت قرمر بگیرد. این ست در نهایت 25 بر 18 به سود سایپا خاتمه یافت و بانک سرمایه ای ها راهی فینال شدند.در ست چهارم بانک سرمایه که به هیچ وجه نمی خواست کار به ست پنجم و بازی سوم کشیده شود بهتر و جنگنده تر آغاز کرد اما سایپایی ها هم دست بردار نبودند و پابه پای سرمایه داران کسب امتیاز می کردند. این ست که چندین بار صحنه های اعتراض به داوری را هم به همراه داشت سرانجام باعث شد محمدرضا حیدری از تیم سایپا کارت قرمر بگیرد. این ست در نهایت 25 بر 18 به سود سرمایه خاتمه یافت و بانک سرمایه ای ها راهی فینال شدند.

 

تصاویر به زودی به این صفحه اضافه خواهد شد. با ما همراه باشید ...

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org