22 - 25
25 - 14
25 - 23
25 - 23
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود ذوقی
داور دوم
داود نافعی
ناظر
محمد حسن خوشدل

سرمايه داران هم نصف راه فينال را رفتند/ سايپا درخشيد اما زورش به بانكى ها نرسيد

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ برتر با حساب 3 بر یک سایپا را از پیش رو برداشته و نیمی از راه فینال را پیمودند.

تیم والیبال بانک سرمایه

به گزارش خبرنگار والیبال ایران، دومین بازی از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر عصر امروز در تهران پیگیری شد که بانک سرمایه ۳ بر یک سایپا را شکست داد.

 

بانکی ها با ترکیب شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، محمد موسوی، فرهاد قائمی، لوکاس ژیگادلو، عادل غلامی و فرهاد ظریف راهی میدان شدند و در تیم سایپا محمد طاهر وادی، مجتبی شبان، رضا قرا، علیرضا جدیدی، سامان فائزی، سعید شیرود و مصطفی حیدری حضور داشتند.

 

شروع طوفانی سایپا به حدی سرمایه داران را تحت تاثیر قرار داد که نتوانستند تا آخر ست اول به جریان بازی برگردند. سایپا با تکیه بر دریافت ضعیف حریف و حتی اشتباهات فراوان شاگردان کارخانه در زدن سرویس برتری خود را حفظ کرد و توانست برخلاف پیش بینی ها ست را ۲۵ بر ۲۲ به سود خود پایان دهد.

 

با شروع ست دوم کارخانه محمودی را از بازی خارج کرد و جلالی را به جای او به میدان فرستاد. سرمایه با هماهنگی بیشتر در این ست بهتر از سایپا کار کرد و با دفاع های خوب نبض بازی را در دست گرفت. سرمایه داران ست دوم را ۲۵ بر ۱۴ پیروز شدند.

 

در ست سوم نمایش بسیار نزدیکی از دو تیم شاهد بودیم. دو تیم پا به پای هم پیش رفتند اما این سایپا بود که با برتری  ۲۲ بر ۱۹ در آستانه پیروزی قرار گرفت. خودروسازان که خود را برنده این دست می دانستند با چند اشتباه و البته دفاع های خوب موسوی و غلامی بازی را به حریف تقدیم کردند و بانک سرمایه ۲۵ بر ۲۳ دومین ست را نیز به نام خود ثبت کرد.

 

ست چهارم قشنگ ترین دست این بازی بود. دو تیم تا امتیازات پایانی برابر پیش رفتند. سایپا در این ست هم از حریف پرقدرت خود پیش بود اما تجربه بازیکنان بانک برتری را برای آن ها به ارمغان آورد. نقطه قوت سرمایه که دفاع های این تیم تاثیر زیادی در برتری این ست داشت. بانک سرمایه ۲۵ بر ۲۳ ست چهارم را نیز به سود خود پایان داد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org