25 - 21
21 - 25
23 - 25
25 - 16
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
بهروز جعفری
داور دوم
محمدرضا کاویانی
ناظر
محمود کشفی و مهدی دادرس

سايپا فاتح ديدار نيمه شب هفته/ صالحين و هوادارن پرشورش دست خالى به ورامین باز مى گردند

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران با شکست 3 بر یک صالحین ورامین نیمی از راه صعود را برداشت.

تیم والیبال سایپا تهران

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در آخرین دیدار دور رفت مرحله پلی آف تیم های سایپا و صالحین رو در روی هم صف آرایی کردند که در نهایت سایپا موفق به شکست حریف خود شد.

 

ترکیب اولیه تیم سایپا را  محمد طاهر وادی، رضا قرا، صابر جواهری، سعید شیرود، سامان فائزی، علیرضا جدیدی و مصطفی حیدری تشکیل دادند و در تیم صالحین ورامین مجتبی عطار از ترکیب بهزاد حیدر شاهی، مجتبی قلی زاده، علیرضا نصر اصفهانی، محمد محمد کاظم، حسام بخششی، حمید رضا یوسف پور و احسن الله شیرکوند بهره گرفت.

 

سومین بازی امروز در حالی در خانه والیبال تهران آغاز شد که تماشاگران ورامینی با حضور پر شور خود هیجان خاصی به بازی داده بودند. شروع خوب صالحین خیلی زود از سوی میزبان تهرانی پاسخ داده شد. سایپا با تکیه بر سرویس های خوب توانست اختلاف امتیازی مناسبی با حریف ایجاد کند. دریافت های نه چندان خوب ورامینی ها در ست اول با دفاع های خوب سایپا مواجه می شد و میزبان با همین تاکتیک ست اول را ۲۵ بر ۲۱ به سود خود پایان داد.

 

همانند ست اول شروع خوب صالحین موجب برتری آن ها در امتیازات آغازین بود. سایپا می کوشید با سرویس های خوب کار دریافت حریف را به مشکل بیندازند اما دریافت کننده های صالحین در این دقایق عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و موجب حفظ برتری تیم شهر ورامین شدند.


اشتباهات هر دو تیم در امتیازات پایانی زیاد شده بود اما صالحین به لطف برتری ایجا شده در ابتدای ست توانست ۲۵ بر ۲۱ ست دوم را به سود خود پایان دهد.

 

آرمات در ست سوم تیمش را با ۲ تغییر به میدان فرستاد، شبان و الله وردیان به میدان آمدند تا مشکلات تیم رفع شود اما سرویس های عالی شاگردان عطار کار را برای میزبان تهرانی سخت کرد.


با اینکه صالحین چند امتیازی پیش افتاده بود اما سایپا توانست بازی را در امتیاز ۱۰ به تساوی کشانده و حتی ۳ امتیاز پیشی بگیرد. سریال اشتباهات ورامینی ها منجر به تداوم برتری سایپا شد، خودرو سازان با نمایش خوب در سرویس و دفاع ست سوم را ۲۵ بر ۲۳ به پایان برد.

 

ست چهارم بی شک پر نوسان ترین دست بازی بود. گاهی صالحین و گاهی سایپا پیش میفتاد. این روند تا اواسط سوم ادامه داشت اما در ادامه سایپا موفق شد با چند دفاع خوب ۳ امتیاز اختلاف ایجاد کند. این اختلاف امتیازی باعث تضعیف روحیه میهمان ورامینی شد و اشتباهات زیاد آنها سند برتری سایپا را امضا کرد. سایپا این ست را ۲۵ بر ۱۶ به سود خود خاتمه داد و ۳ بر یک به برتری رسید.

 

تصاویر و ویدیو مسابقه به زودی به این صفحه اضافه خواهد شد. با ما همراه باشید ...

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژه



تبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org