25 - 22
24 - 26
23 - 25
25 - 16
15 - 13

رویدادهای بازیکنان

تعداد رویداد زمان
زمان رویداد تعداد
1 امیر حسینی

اطلاعات جانبی

داور اول
اصغر کاظمی
داور دوم
وحید پورکاشیان
ناظر
حمید حق بین

شهرداری تبریز جان سرمایه داران را گرفت اما نبرد/ صدرنشین به سختی از سد یاران بناکار گذشت

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در جدالی نفسگیر با حساب 3 بر 2 شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت تا اولین گام مرحله پلی آف را به سختی برداشته باشد.

شهرداری تبریز

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در دومین بازی برگزارشده از مرحله پلی آف در خانه والیبال تهران بانک سرمایه به مصاف شهرداری تبریز رفت که در نهایت سرمایه داران موفق به شکست حریف خود شدند.

 

ترکیب اولیه سرمایه را لوکاس ژیگادلو، عادل غلامی، علی شفیعی، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، وجین چاچیچ و فرهاد ظریف تشکیل دادند و در تیم شهرداری تبریز عادل بناکار از ترکیب امیر حسینی، وحید والی، بهرام فرید، علیرضا مباشری، معین رحیمی و محمد رضا موذن بهره گرفت.

 

این بازی در حالی آغاز شد که نسبت به بازی قبل تماشاگر بیشتری در سالن حضور داشت. شهرداری تبریز که به واسطه داشتن مهره های باتجربه به هیچ وجه حریف ضعیفی برای بانک سرمایه نبود رقابت نزدیکی را از همان ابتدا داشت. عملکرد خوب مهاجمان شهرداری موجب شد دو تیم تا امتیاز ۲۰ برابر باشند اما چند سرویس خوب از عبادی پور برتری را برای میزبان تهرانی رقم زد. بانک سرمایه ست اول را ۲۵ بر ۲۲ پیروز شد.

 

در ست دوم شهرداری تبریز شروع بسیار خوبی داشت اما سرمایه داران همانند دست اول نظم تیمی خود بدست آورده و کار را در امتیاز ۱۱ به تساوی کشاندند.


میزبان موفق شد با عملکرد خوب و کم اشتباه، بدون دردسر به امتیاز ۲۴ برسد اما چند دریافت بد کار را در امتیاز ۲۴ برابر کرد و این شهرداری بود که با ۲ دفاع پیاپی ۲۶ بر ۲۴ ست دوم را به نام خود ثبت کرد.

 

تبریزی ها در ست سوم شروع فوق العاده ای داشتند و ۴ بر صفر پیش افتادند. هواداران تبریزی که در گوشه ای از سالن مستقر بودند در این دقایق شور و حال خاصی را به خانه والیبال داده بودند.


توپ گیری های خوب از میهمان روند برتری آن ها را تداوم بخشید. در این دقایق کارخانه مجبور شد به موسوی که به نظر می رسید از مصدومیت جزئی رنج می برد بازی دهد. ورود موسوی و جلالی امیدها را در دل شاگردان کارخانه زنده کرد اما در نهایت باز هم این شهرداری تبریز بود که ۲۵ بر ۲۳ ست سوم را هم به سود خود پایان داد.

 

در ست چهارم سرمایه موفق شد با درخشش موسوی اختلاف امتیازی زیادی ایجاد کند. او که از انگیزه بالایی برخوردار بود کری زیادی هم در پای تور به راه انداخت.  برخلاف ست های قبل سرمایه بسیار کم اشتباه ظاهر شد و نمایش خوبی در دفاع و حمله داشت.  بانک سرمایه با دیکته برتری خود ۲۵ بر ۱۶ ست چهارم را برد و کار را به ست پنجم کشاند.

 

در امتیاز آغازین ست پنجم اعتراض زیاد تبریزی ها بازی را برای دقایقی متوقف کرده و باعث  شد امیر حسینی از داور کارت قرمز بگیرد. با بازگشت شهرداری به زمین بازی مجدد آغاز شد و این میزبان بود که با سرویس های خوب از حریف پیشی گرفت.  تبریزی ها که نمی خواستند بازنده باشند تا امتیاز ۱۳ پیش آمدند اما در نهایت بانک سرمایه این جدال نفسگیر را ۱۵ بر ۱۳ به سود خود پایان داد و با برتری ۳ بر ۲ اولین گام برای صعود به جمع ۴ تیم را برداشت.


از حواشی این بازی می توان به شعارهای ورامینی ها علیه موسوی اشاره کرد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org