12-11-1396 16:00
28 - 26
25 - 21
25 - 23
0 - 0
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
بهروز جعفری
داور دوم
اصغر میرزایی
ناظر
یونس حسن‌زاده

پیش بازی

تیم شهرداری جوان ارومیه که در دور رفت مرحله نخست پلی آف در دیدار غیر خانگی موفق به شکست سه بر یک صنایع اردکان شد، 12 بهمن ماه در دیدار دور برگشت میزبان نماینده اردکان است و فرصت مناسبی برای کسب دومین برد برابر این تیم و قطعی شدن صعودش به مرحله نیمه نهایی دارد. صنایع اردکان در مرحله مقدماتی 8 برد و 24 امتیاز به دست آورد و در رتبه دوم گروه دوم قرار گرفت. این تیم به خوبی می داند که شکست در دیدار روز پنج شنبه برابر با حذف از مسابقات است و چیزی برای از دست دادن ندارد، بنابر این با تمام توان به مصاف شهرداری جوان ارومیه می رود.

 

گزارش بازی

تیم شهرداری جوان ارومیه که در دور رفت مرحله نخست پلی آف در دیدار غیر خانگی موفق به شکست سه بر یک صنایع اردکان شده بود، در دیدار دور برگشت نیز سه بر صفر اردکان را شکست داد تا با کسب دومین پیروزی متوالی راهی مرحله نیمه نهایی شود.

صنایع اردکان که در مرحله مقدماتی 8 برد و 24 امتیاز به دست آورد و در رتبه دوم گروه دوم قرار داشت، با پذیرش دو شکست متوالی مرحله پلی آف از دور این رقابت ها کنار رفت.

جدال شهرداری جوان ارومیه و صنایع اردکان ۹۹ دقیقه طول کشید، ۲۰۰ تماشاگر داشت و جاوید محسنی نیا سرمربی ارومیه و دانیال معتضدی بازیکن شماره ۶ صنایع اردکان در این مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org