پاسور سابق تیم ملی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: برای جانشینی مهدوی پاسور خوب زیاد داریم اما میدان دیده نیستند/ فدراسیون نباید در بحث انتخاب سرمربی عجله کند و باید با آرامش همه جوانب را در نظر بگیرد/ مقصر مشکلات لیگ به هیچ وجه فدراسیون نیست بلکه متاسفانه ایراد از مدیرانی است که وارد ورزش می شوند و فقط برای تیم داری وعده می دهند/ روز قبل از بازی برای تبریز با یک حرف شیرکوند به ورامین برگشتم اما مدیرعامل خودش را قایم کرد/ قانون می گوید بازی با هاوش نباید تکرار شود. 

امیر حسینیبه گزارش والیبال ایران، امیر حسینی را بدون تردید باید یکی از چهره ترین بازیکنان نیم فصل دوم لیگ برتر معرفی کرد. پاسوری با تجربه و کاربلد که پس از جدایی از صالحین ورامین و پبوستن به شهرداری تبریز که البته با درخشش در این تیم نیز همراه بود بار دیگر توجهات زیادی را به خود جلب کرد ولی بدون تردید حواشی سالن المپیک گنبد و بازی نیمه کاره هاوش - تبریز بیش از هر چیز باعث بازگشت کاپیتان سابق تیم ملی و یکی از بهترین پاسورهای دو دهه اخیر والیبال کشورمان به تیتر یک رسانه ها شد. بر همین اساس این بازیکن با تجربه در خصوص شرایط تیم ملی، اوضاع لیگ برتر و دلایل جدایی اش از صالحین ورامین و همچنین حواشی بازی جنجالی هفته پانزدهم لیگ برتر به گفتگو با خبرنگار والیبال ایران نشسته است که متن آن را در ادامه می خوانید:

امیر حسینی

حسینی که خود زمانی بالاتر از معروف کاپیتان و پاسور شماره یک تیم ملی بود در خصوص خداحافظی مهدوی و وضعیت فعلی پست پاسور در ایران گفت: خوشبختانه در والیبال ما پاسورهای خوب زیاد هستند، هم پاسور جوان و آینده دار داریم و هم پاسورهایی که چند سال است در این ورزش فعالیت دارند، اما متاسفانه تا این لحظه به آنها بازی ندادیم. اگر در هر تورنمنت به یکی -دو تا از این بازیکنان در کنار آقای معروف بازی داده شود و در تورنمنت های برون مرزی میدان ببینند بدون شک می توانند آینده خوبی داشته باشند.

 

بازیکن سابق تیم ملی در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم ایران و اینکه بعضی از کارشناسان معتقدند مربی آینده باید اکنون لیگ ما را ببیند عنوان کرد: فدراسیون نباید زود تصمیم بگیرد و نباید با عجله مربی تیم ملی را انتخاب کند. عجله باعث می شود که بعد از 6 ماه بگویند فلان مربی خوب نبود و مربی دیگری را باید جذب کنیم. بهتر است با آرامش و سر فرصت همه جوانب را در نظر بگیرند و اطلاعات مناسب از همه مربیان را جمع کرده  و با آگاهی کامل بهترین را جذب کنند. 

امیر حسینی

حسینی ادامه داد: مهم نیست که مربی لیگ ما را از نزدیک ببیند، می شود فیلم های بازی های لیگ را در اختیارش قرار داد و کارشناسان والیبال بازیکنان با استعداد را به مربی جدید معرفی کنند.


حسینی بعد از صحبت در مورد والیبال ملی در مورد وضعیت لیگ برتر به صحبت پرداخت. او ابتدا در مورد مشکلات مالی تیم ها در این فصل اظهار داشت: متاسفانه از لحاظ اقتصادی وضعیت خیلی خوبی نداریم و این مسئله روی باشگاه ها هم تاثیر می گذارد. باشگاه های خصوصی خیلی نتوانستند به تعهدات خودشان پای بند باشند و یکی -دو باشگاه مثل پارسه که از تیم های خوب لیگ امسال بود و در رتبه سوم هم قرار داشت به ناچار به این وضعیت گرفتار شدند. امیدوارم اگر واقعا پارسه از لیگ کنار رفته حداقل بازیکنانش در تیم های دیگر حضور پیدا کنند و بتوانند والیبال بازی کنند.

 

بازیکن تیم شهرداری تبریز در مورد اینکه چه مرجعی باید پاسخگوی بازیکنان طلب کار باشد و چقدر فدراسیون والیبال را مسئول می داند عنوان کرد: فدراسیون تمام جوانب را در نظر می گیرد و همه چیز را پیگیری می کند متاسفانه ایراد از مدیرانی است که وارد ورزش می شوند و فقط برای تیم داری وعده می دهند و باعث خسارت دیدن والیبال و ورزش ما خواهند شد. 

امیر حسینی

حسینی که نیم فصل اول در تیم صالحین ورامین عضویت داشت در مورد دلایل جدایی اش از این تیم گفت: بنده هیچوقت به خاطر مسائل مالی از تیم یا باشگاهی جدا نمی شوم مخصوصا از صالحین ورامین چون این تیم را دوست دارم و مردم خوب و والیبال دوستی دارد، اما مسئولان و مدیران در راس این تیم آنقدر به من دروغ گفتند که دیگر کار کردن با آنها برای من امکان پذیر نبود. دروغ ها و بی احترامی های زیادی از آنها دیدم. حتی روز قبل از اولین بازی ام برای تبریز مقابل شهرداری اراک با یک حرف شیرکوند که گفت برگرد و برای ما بازی کن 200 کیلومتر راه را برگشتم ولی متاسفانه مدیر عامل ورامین نماند و خودش را پنهان کرد. او با من رودر رو نشد و من بخاطر بی احترامی ها ورامین را ترک کردم.

 

امیر حسینی در مورد حواشی رخ داده در بازی شهرداری تبریز و هاوش گنبد نیز گفت: من فقط می توانم بگویم که برای دوستم متاسفم. برای رحمان محمدی راد کارهای زیادی انجام دادم و خودش هم می داند. او اخلاق و کردار من را می شناسد و بیش از این حرفی نمی توانم بزنم. ایشان خودش را خراب کرد همه می گفتند که او عوض شده ولی باور نمی کردم. فقط می توانم بگویم متاسفم. 

امیر حسینی

حسینی در پایان پیرامون جلسه کمیته انضباطی و رای احتمالی این بازی خاطر نشان کرد: اگر بخواهند قانون اجرا بکنند، قانون نمی گوید دیدار باید تکرار شود بلکه صراحتا اعلام شده کوچکترین شی که وارد زمین شود بازی متوقف می شود و ما با اعلام ناظر به رختکن رفتیم. وقتی آن شی به گوشم برخورد کرد واقعا نمی توانستم بازی کنم. حتی در بازی هفته پیش به دلیل از دست دادن تعادلم افتادم و مچ پایم پیچ خورد. همه مدارک واضح و مشخص است. تصمیم را به خدا و مردم میسپارم.

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

میثم ناصری
0 # میثم ناصری 1395-11-18 12:19
آقای حسینی عزیز چه کاری برای اقا رحمان گل ما کردی که اینجوری داری راجبش حرف میزنی خودت بشین به گذشته فک کن به اون موقع که باهم توی پگاه ارومیه بودید فکر کن ببین اون موقع چه خوبی هایی درحقت کرد واقعا برات متاسفم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
رضا شیرزاد
-12 # رضا شیرزاد 1395-10-20 12:34
متاسفانه جوون های الان یادشون نیست امیر حسینی چه سلطانی بود. بنده خدا با چه زبونی بگه مصدوم شده بوده! حالا خوبه مستندات پزشکیش هم هست ! البته چون گنبد هوادارای زیادی داره راحت همه جا پخش میشن و علیه بقیه حرف میزنن منتهی کسی نیست از بازیکنان بزرگ و اسطوره ای چون امیر حسینی دفاع کنی. سلطان پاس ایران درست گفتی قضاوت با خدا و مردم واقعی ...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امیر em8
+2 # امیر em8 1395-10-21 09:59
خخخ با همین کلک بازی هاش گنبد رو برد وگرنه ک اونجا هم باخت میرفت.در ضمن سلطان پاس جواد کریمیه نه امیر حسینی!!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
.volleyballhosein
+2 # .volleyballhosein 1395-10-21 15:40
به نطر من آقای حسینی باید راه دیگه ای رو بره و مثل پژمان جمشیدی بره بازیگر بشه!
به نظر من و خیلیا خیلی موفقت تر هستش...
ما هم دعاش میکنیم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ستار
+11 # ستار 1395-10-20 08:37
وقتی به رفتارهای امیر حسینی در بازی گنبد فکر میکنم. باورم نمیشه این شخص روزی عضو تیم ملی بوده. آقای امیر حسینی بجای اینکه به حاشیه بپردازی بگو چرا دیروز جلوی تیم جوان کاله باختید. ولی همینکه بازی رو تا آخر بازی کردید باید یه خداقوت بهتون بگن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
صالحین
+6 # صالحین 1395-10-20 08:26
جوادکریمی کامل ترین پاسوره که حتی توی سرویس پرشی ازخیلی ملی پوشابهتره وقدش مناسب دفاع پاسورباهوشیه که میتونه درخیلی مواردبه تیم کمک کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی .ارومیه
+12 # علی .ارومیه 1395-10-20 01:39
جناب محمدی راد و همچنین آقای حسینی را همه میشناسن. بنده حرف آقای محمدی راد کاملا قبول دارم . زمین والیبال جای دراز کشیدن و فیلم بازی کردن نیست . خوبه جبهه نرفتی! !!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org