ليبروي تيم ملي واليبال ايران گفت: روشن است كه آروزي همه واليباليست ها بازي در ليگ ايتالياست. من هم درباره پيشنهاد اين باشگاه ها به زودي تصميم مي گيرم.

http://up.volleyballiran.com/uploads/137404665498462.jpg

فرهاد ظريف در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: علاوه بر تيم ويبو والنتيناي ايتاليا، از دو روز قبل دو باشگاه ايراني نيز پيشنهاد جدي براي قرارداد با من ارائه داده اند. اين دو باشگاه به شدت پيگير اين موضوع هستند و از سوي ديگر باشگاه ايتاليايي هم عجله دارد كه هرچه سريعتر پاسخ من را دريافت كند.
وي در پاسخ به اين سوال كه ترجيح مي دهد در باشگاه هاي ايتاليا به بازي كردن ادامه دهد يا ايران؟ گفت: روشن است كه بازي در ليگ ايتاليا آرزوي هر واليباليستي است اما درباره اين موضوع خانواده ام تعيين كننده هستند و جايي بازي خواهم كرد كه آنها راحت باشند.
ظريف گفت: قرار است با تيم ويبو والنتينا درباره مبلغ قرارداد و همين طور امكاناتي كه بايد در ايتاليا به من بدهند مذاكره كنم تا به توافق برسيم. اگر قرار باشد در ليگ ايتاليا بازي كنم در سال اول به دنبال دريافت مبلغ بالا نيستم اما قطعا كمتر از پيشنهاداتي كه در ايران دارم نيز دريافت نخواهم كرد.
ليبروي تيم ملي واليبال ايران درباره تجربه حضور در ليگ جهاني گفت: مسابقات سختي را پشت سر گذاشتيم و اميدوارم تجربياتي كه از اين رقابت ها كسب كرديم در آينده براي واليبال ايران مفيد باشد زيرا خستگي آن به اين زودي از تن بازيكنان بيرون نمي رود.
وي ادامه داد: نتايج تيم ملي در اين مسابقات توقع مردم را بالا برد اما خوشحالم كه توانستيم به گونه اي بازي كنيم كه همه راضي باشند. بعد از اينكه مقابل صربستان و ايتاليا به پيروزي رسيديم همه انتظار داشتند كوبا و آلمان را هم خيلي راحت شكست دهيم و اين موضوع مي توانست فشار رواني را روي بازيكنان افزايش دهد. با اين وجود خوليو ولاسكو از نظر رواني خيلي به ما كمك كرد و توانستيم خود را آماده ادامه مسابقات كنيم.
ظريف خاطرنشان كرد: درس هاي زيادي از ليگ جهاني گرفتيم و مي توانيم يك كتاب از اين درس ها بنويسيم. اين مسابقات هم درس هاي فني زيادي داشت و هم اينكه عادت كرديم كه در رقابت هايي با سفرهاي متعدد به ميدان برويم. علاوه بر اين ياد گرفتيم كه در هر بازي فقط به آن بازي، در هر ست فقط به همان ست و در هر امتياز فقط به همان امتياز فكر كنيم. در مجموع مهمترين موضوع اين بود كه ياد گرفتيم در هر شرايطي بهترين بازي خود را ارائه دهيم.
وي درباره دريافت پاداش از رييس جمهوري گفت: هميشه پس از موفقيت هاي تيم ملي قول دريافت پاداش به ما داده مي شد اما زمان زيادي طول مي كشيد تا اين پاداش عملي شود اما اين بار كار هيات دولت استثنايي بود و در فاصله كمتر از ۲۴ ساعت پس از آخرين مسابقه خود پاداش ليگ جهاني را دريافت كرديم.
ظريف ادامه داد: اين پاداش حق ملي پوشان واليبال بود زيرا با نتايجي كه گرفتيم براي چند هفته مردم ايران را شاد مي كرديم.
بازيكن تيم ملي واليبال ايران گفت: فكر نمي كنم هيچكدام از بازيكنان تيم ملي ايران اين شرايط را داشته باشد كه بتواند از يك خودروي گران قيمت خارجي استفاده كند. به همين دليل مي خواهيم مجوز واردات خودروي خود را بفروشيم و مشكلات مالي زندگي خود را حل كنيم.

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org