والیبال ایران: امیر غفور کشورمان به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه از حضور در دیدار ایران - ژاپن بازماند / با وجود مصدومیت محمودی احتمال استفاده از قائمی در پست قطر پاسور وجود دارد.

امیر غفوربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی مرحله دوم رقابت های جام جهانی 2015 باید امروز برابر ژاپن، میزبان مسابقات قرار بگیرد. امیر غفور، پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران به دلیل درد از ناحیه شانه نمی تواند امروز در ترکیب اصلی تیم ایران حضور داشته باشد و شهرام محمودی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده است جایگزین وی خواهد شد.


با توجه به اینکه وضعیت بهبودی محمودی به صورت 100 درصد انجام نشده است، اگر وی در جریان بازی نتواند در ترکیب بماند، احتمالاً فرهاد قائمی، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در پست پشت خط زن بازی خواهد کرد.


شهرام محمودی پیش از این به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر نتوانسته بود در تمام بازی های مرحله اول برای ایران به میدان برود و امیر غفور جایگزین وی بود، اما حالا امیر غفور هم از ناحیه شانه احساس درد می کند و این موضوع دست کادر فنی را برای دیدار با ژاپن بسته است.