والیبال ایران: بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال پس از شکست فرانسه و کسب جایگاه سوم جام قهرمانان بزرگ جهان به اظهارنظرهایی پرداختند.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران صبح امروز در پنجمین و آخرین مصاف خود در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان به مصاف فرانسه رفت و با حساب 3 بر 2 از سد این تیم قدرتمند گذشت. در پایان این مسابقه که با کسب مدال برنز جهان همراه شده بودريال بازیکنان و کادرفنی تیم ملی در مصاحبه هایی به اظهار نظر پرداختند که در ادامه مشاهده می کنید.

 

رضايي: بازیکنان براي هر توپ و امتياز جنگيدند

سعيد رضايي افزود: بازيكنان ایران كه از اتفاقات ناخوشايند در گرفتن مدال تجربه داشتند از فرصت استفاده كردند و براي هر توپ و هر لحظه جنگیدند و واقعا شايسته مقام سومي بودند.

وي در پاسخ به اين سئوال كه با وجود محرز شدن مقام سومي و در بازي پاياپای با فرانسه كه ست اول آن ٣٨ بر ٣٦ شد، چگونه به تيم انگيزه داديد و آمادگي شان را حفظ كرديد كه تا آخرين لحظه جنگيندند، گفت: با آنها صحبت كرديم و گفتيم مقام را فراموش كنيد و تورنمنت را با برد به پايان ببريد تا شايستگي تان اثبات شود و اگر از يادها نرفته باشد، ٤ سال پيش چگونه تيم ملي با ٣ برد و دو باخت و سري اتفاقات روي سكو نرفت.

وی تاکید کرد: روی توانايي‌هاي خودمان و با بازگشت به بازي در ست اول، توانستيم با برد فرانسه، جشن پیروزی در پایان این مسابقات بگیریم.

رضايي در خاتمه يادآور شد: نكته ديگر اينكه اين نخستين بار بود كه فرانسه را در يك ديدار رسمي برديم و به مردم ايران تبريك مي گويم. بعد از ليگ جهاني واليبال روال خوشايند واليبال ادامه يافت و تیم ایران سواي بازي هاي خوب، توانست به سکو و مقام هم فکر کند.

 


کوبیلیسکی: بهترین عملکرد خود را داشتیم و بهترین ها را شکست دادیم

دراگان کوبیلیسکی، مربی تیم ملی والیبال اظهار داشت: مسابقات بسیار سختی بود و برای رسیدن به موفقیت و کسب مدال کار دشواری داشتیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه تیم ملی ایران توانست با ارائه عملکرد خوب خود، نتیجه تلاش های چند ماه اخیر را بگیرد و نخستین مدال تاریخش را کسب کند.

 

 

خوش‌خبر: جاي مدال جهاني در آلبوم افتخارات واليبال ایران خالي بود

امير خوش‌خبر افزود: پیروزی‌هاي بسيار ارزشمندي را بدست آورديم كه نشان دهنده رشد واليبال ما در اين سطح از واليبال جهان و مسابقات است كه بايد در حفظ آن بكوشيم و ارتقايش ببخشيم.

وي تصريح كرد: خوشبختانه تلاش‌هاي زيادي در اين زمينه مي‌شود و نسل خوبي از واليباليست‌ها را داريم كه مي‌توانند اين جايگاه را ارتقاء دهند.

خوش‌خبر در خصوص احساسش پس از کسب این عنوان اظهار داشت: خوشحالي زائدالوصفي در وجود همه ما اعم از كادر فني گرفته تا بچه‌ها است. خوشحالم برای این بازیکنانی که سال هاست تلاش می‌کنند تا به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنند و جای یک مدال جهانی در آلبوم افتخارات والیبال ایران خالی بود. این مدال مبارک همه مردم کشورمان.

سرپرست تيم ملي با اشاره به بالا رفتن انتظارات از تیم ملی گفت: هر چند انتظارات از اين پس از واليبال بيشتر خواهد شد و مردم انتظار دارند كه واليبال هميشه بايد روي سكو باشد ولي بايد بدانيم در واليبال و كلا ورزش اين نوع نگرش با روح ورزش منافات دارد و حتما بايد تمرين و تلاش پيوسته داشت.

سرپرست تيم ملي در پاسخ اين سئوال كه آيا فكر مي‌كردید تيم ملي روي سكو مي‌رود يا خير، گفت: با حضور چنین تیم های قدرتمندی که 3 تیم آن طلای المپیک را در کارنامه خود دارند زیاد به کسب سکو خوشبین نبودم. اما با خواست خدا و تلاش شبانه روزی کادر فنی و زحمات بازیکنان توانستیم چنین مقام مهمی را در جهان کسب کنیم.

وي در خاتمه از همه كساني كه براي واليبال زحمت كشيدند مثل مرحوم حسين معدني و مرحوم ابراهيمي تشكر كرد و از خداوند خواست روحشان را غريق رحمت كند.

 


مرندی: در هر پنج بازی عملکرد خوبی داشتیم

مهدی مرندی اظهار داشت: به همه بازیکنان و اعضای کادر فنی به خاطر این مدال ارزشمند خسته نباشید و به مردم ایران تبریک می گویم.
وی ادامه داد: در هر پنج مسابقه ای که در این رقابت ها برگزار کردیم عملکرد خوبی داشتیم. همه تیم ها از بهترین های جهان هستند و در آخرین مسابقه فرانسه ای را شکست دادیم که پیش از این ایران حتی در دیدارهای تدارکاتی هم نتوانسته بود مقابل این تیم پیروز شود.
مرندی گفت: کسب مقام سومی در این رقابت ها ارزشمند است و به ویژه از مصطفی حیدری رفیق خودم تشکر می کنم که در این مدت خیلی به من کمک کرد.

 

 

نظري افشار: این مدال و سکوی ارزشمند را به مردم ایران تقدیم می‌کنیم

فرهاد نظري‌افشار پس از پیروزی ایران برابر فرانسه اظهار داشت: بازیکنان همه تلاش خود را کردند خصوصا در ست نخست که نتیجه آن برای ما خیلی مهم بود و تاثیر زیادی در پیروزی ما داشت که خدا را شکر تا آخرین امتیاز در ست پنجم هم جنگیدند و موفق به شکست فرانسه شدند.

وي با ابراز خوشحالي از كسب اولين مدال جهاني گفت: خوشحاليم كه توانستيم اولين مدال جهاني تاریخ والیبال ایران را كسب كنيم و این رقابت‌ها را با پیروزی به پایان برسانیم که اين مدال و سکوی ارزشمند را به همه مردم ایران و دوستداران واليبال كه از تيم ملي حمايت كردند تقديم می‌کنیم.

 


غفور: شخصیت واقعی والیبال ایران در دیدار با فرانسه مشخص شد

امیر غفور پس از مقام سومی تیم ملی والیبال ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان، افزود: واقعا از کسب نخستین مدال جهانی ایران خیلی خوشحال هستم و هر چه از این خوشحالی بگویم، باز هم کم گفتم.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم که در این تورنمنت سخت با چهار برد و کسب 9 امتیاز به مقام سومی و مدال برنز رسیدیم. تنها شکست تیم ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان برابر برزیل قهرمان المپیک بود. بازیکنان زحمت زیادی کشیدند و شکست تیم های قدرتمندی همچون ایتالیا، آمریکا و فرانسه به راحتی به دست نیامد.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در هر مسابقه بازیکنان، کادر فنی و مردم ایران حرص خوردند تا این پیروزی ها به دست آمد، ملی پوشان زحمات زیادی کشیدند تا این موفقیت ها به دست آمد.

وی تاکید کرد: اگر در هر یک از این بازی ها مغلوب می شدیم، نتایج دیگری رقم می خورد، اما تیم ایران خواست که روی سکو برود و نتیجه گرفت.

غفور این مقام و مدال را مردم ایران تقدیم کرد و گفت: این مقام شایسته مردم عزیز ایران هست که همیشه حامی تیم ملی والیبال هستند.

وی درباره دیدار ایران و فرانسه نیز گفت: سومی ایران قبل از شروع مسابقه قطعی شده بود اما تلاش برای پیروزی برابر فرانسه شخصیت تیم ملی را نشان می دهد که برای هر پوئن تا آخرین لحظه مسابقات می جنگند. باید می بردیم که مردم لذت بیشتری از مقام سومی ایران در این رقابت ها می بردند.

 


قائمی: بازیکنان با سخت‌کوشی، رویاها را عملی می‌کنند

فرهاد قائمی گفت: خیلی خوشحال هستم. سال سختی پشت سر گذاشتیم اما به هدف‌مان که کسب سکوی جهانی بود، رسیدیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان از اول اعتقاد داشتند که روی سکو میروند، گفت: بازیکنان هم قسم شده بودند تا با مدال به ایران بازگردند و خیلی خوشحالم که به قول خودشان عمل کردند.

دریافت کننده تیم ملی والیبال روز ششم شهریورماه و همزمان با جشن تولدش در تهران آرزو کرد، قانمی درباره این آرزو گفت: در آن زمان آرزو کردم که تیم ایران روی سکو برود، بازیکنان سنگ تمام گذاشتند و موفق به کسب سکو در جام قهرمانان بزرگ جهان شدیم.

قائمی تاکید کرد: با وجود این بازیکنان سختگوش می شود به رویاها برسیم. خیلی زحمت کشیدند و دستشان درد نکند.

وی در پایان از مردم ایران که در همه حال چه در پیروزی ها و چه در ناکامی ها از تیم ملی والیبال حمایت می کنند، تشکر کرد و گفت: پیام های آنان همیشه قوت قلب بازیکنان است و این مدال جهانی را به همه آنان تقدیم می کنم که در همه حال حامی تیم ملی ایران بودند.

 


معنوی نژاد : قدم به قدم پيش رفتيم تا موفق شديم

محمد جواد معنوي‌نژاد پس از پیروزی 3 بر 2 برابر فرانسه اظهار داشت: خدا را شکر که عملکرد مطلوبی در مسابقات داشتیم. در مسابقه نخست با پیروزی برابر ایتالیا قدم اول را محکم برداشتیم و این موضوع انگیزه ما را برای کسب سکو افزایش داد.

وی افزود: در این رقابت ها قدم به قدم و با برنامه بازی کردیم تا در آخر موفق به کسب سکوی سومی شدیم. حتی پس از مسجل شدن مقام سومی‌مان در جام قهرمانان بزرگ می‌دانستیم باید برابر قهرمان لیگ جهانی با انگیزه بالایی بازی کنیم زیرا می‌خواستیم این رقابت‌ها را با پیروزی به پایان برسانیم.

وي در خصوص عملكرد خود بخصوص در بازي با فرانسه هم گفت:در یک تورنمنت به این مهمی قطعا باید تک تک بازیکنان عملکرد مناسبی داشته باشند تا تیم نتیجه بگیرد. من هم به عنوان عضو کوچکی از این تیم امیدوارم توانسته باشم عملکرد مناسبی را برای تیم ملی ارائه کرده باشم.

 


افروزی: خوشبختانه بدون مصدوم مسابقات را به پایان رساندیم

سیامک افروزی اظهار داشت: این موفقیت را به مردم ایران و طرفداران والیبال که حامیان اصلی تیم ملی هستند، تبریک می گویم.

وی با بیان اینکه بازیکنان و کادر فنی زحمات زیادی برای کسب این مقام کشیدند، گفت: خوشبختانه در طول این مسابقات تیم ایران مصدومی نداشت. قبل از شروع رقابت ها امیر غفور مصدوم از ناحیه شانه دچار مشکل شد که خوشبختانه برای بازی ها برطرف شد.

پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی والیبال در پاسخ به این سئوال که چه احساسی پس از کسب مقام سومی و نخستین مدال جهانی دارید؟ گفت: احساس بی‌نظیری دارم که توصیف آن کمی سخت است.

 

 

فائزی: مزد 6 ماه تمرین سنگین‌مان را گرفتیم

سامان فائزی اظهار داشت: خدا را شكر كه توانستيم مزد ٦ ماه تمرينات سنگين‌مان در اردوهای تیم ملی را گرفتیم و علاوه بر کسب سکوی جهانی، مسابقات را با پیروزی به پایان رساندیم.

وی افزود: از آن جایی که تیم فرانسه را هم تا به حال شکست نداده بودیم، فقط برای پیروزی در این بازی مهم به میدان رفتیم که خدارا شکر موفق شدیم علاوه بر پیروزی برابر فرانسه طلسم‌شکنی هم کرده باشیم.

فائزی در مورد عملكردش در جام قهرمانان بزرگ گفت: البته كادرفني بايد نظر بدهند اما تمام تلاشم را كردم تا نظر كادرفني را جلب كرده باشم و اميدوارم علاوه بر مربیان، مردم هم از عملكردم راضي بوده باشند.

مصاحبه ها از فدراسیون والیبال

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


دیدگاه‌ها  

kj
+1 # kj 1396-06-27 22:03
منم بانظر طرفدار واقعی موافق هستم و به این والیبالیستها افتخار میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
طرفدار واقعی
+3 # طرفدار واقعی 1396-06-27 19:20
با سلام و خداقوت به تمامی بازیکنان باغیرت و تلاشگر تیم ملی والیبال ایران به خصوص آقایان محمد موسوی و امیر غفور که بازی بسیار درخشانی رو ارائه دادند و اگه تیم ملی ما برای اولین بار در سطح جهان مدال آورده این رو ما مدیون تلاش های بی دریغ محمد موسوی و امیر غفور هستیم و خواستم خطاب به همه شما که نظر دادین بگم که حسود ترین، بی انصاف ترین، بی سواد ترین و قدر نشناس ترین آدم ها در ایران هستین.
شما که این همه روی جوان گرایی پافشاری میکنین، مگه امسال تیم امید ما که کریمی و اسفندیار و مسافر و اسماعیل نژاد و بقیه در اون بازی میکردن به جای بزرگسالان عازم مسابقات آسیایی نشدن؟؟ چرا اونجا نتونستن هیچ کاری بکنن!؟ و حتی به اندونزی هم باختن.
پس سن و سال مطرح نیست، مهم غیرت و مهارت و تلاش و تکنیک و داشتن تجربه هست که همه این صفات در آقایان محمد موسوی و امیر غفور و فرهاد قائمی و سعید معروف بی نهایت وجود داره.
باز هم هزارها آفرین به تمامی بازیکنان تیم ملی کشورمون.
خدا نگهدارشون باشه
انشاالله در المپیک 2020 توکیو همین ترکیب حضور داشته باشن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
یه والیبالی
0 # یه والیبالی 1396-06-27 13:23
به نقل از س:
مدافعان روی تور :
1. بارت چیننیز از فرانسه با میانگین 0.83 = سن 19 سال
6. مـحـمـد مـوسوی از ایران با میانگین 0.55 = سن 30 سال

بهتری پاسور ها :
1. سیمونه جیـانلی از ایتالیا با معدل 9.73 = سن 21 سال
2. سعـیـد معروف از ایران با معدل 8.77 = 31 سال

مهم سن نیست مهم غیرت و مهارته که سعید هر دو تاشون رو بهتر و بیشتر از همه داره.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ه.الف
+7 # ه.الف 1396-06-27 10:31
دست شما هم خیلی دردنکنه آقای غفور
واقعازحمت کشیدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
یه والیبالی
+3 # یه والیبالی 1396-06-26 23:52
به نقل از س:
مدافعان روی تور :
1. بارت چیننیز از فرانسه با میانگین 0.83 = سن 19 سال
6. مـحـمـد مـوسوی از ایران با میانگین 0.55 = سن 30 سال
به نقل از س:
مدافعان روی تور :
1. بارت چیننیز از فرانسه با میانگین 0.83 = سن 19 سال
6. مـحـمـد مـوسوی از ایران با میانگین 0.55 = سن 30 سال

بهتری پاسور ها :
1. سیمونه جیـانلی از ایتالیا با معدل 9.73 = سن 21 سال
2. سعـیـد معروف از ایران با معدل 8.77 = 31 سال


بهتری پاسور ها :
1. سیمونه جیـانلی از ایتالیا با معدل 9.73 = سن 21 سال
2. سعـیـد معروف از ایران با معدل 8.77 = 31 سال

خب که چی ؟چیو می خوای ثابت کنی ؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
س
-7 # س 1396-06-26 21:21
مدافعان روی تور :
1. بارت چیننیز از فرانسه با میانگین 0.83 = سن 19 سال
6. مـحـمـد مـوسوی از ایران با میانگین 0.55 = سن 30 سال

بهتری پاسور ها :
1. سیمونه جیـانلی از ایتالیا با معدل 9.73 = سن 21 سال
2. سعـیـد معروف از ایران با معدل 8.77 = 31 سال
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
اميد
+13 # اميد 1396-06-26 21:36
خوشم مياد مردم ما در همه شرايط منفي گرا و غر غرو هستند. حتي كسب مقام ارزنده سومي هم بعضي ها رو راضي نميكنه و نكات منفي رو ميبينند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Haniye23
+9 # Haniye23 1396-06-26 23:10
بابا ول کنین دیگه
خیلی خب پیرند
ولی خدایش ازجون مایه گذاشتن
مخصوصا امیرغفور ومعروف که خیییلی حرص خوردنو انصافا نهایت غیرت بودن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Haniye23
+6 # Haniye23 1396-06-26 23:15
چطور دلت میادواقعا؟؟!!!
من یکی که احساس میکنم امروز خودم برنز جهان روگرفتم :P
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سیده
+2 # سیده 1396-06-27 09:56
آقای س من احساس مس کنم هیشکی منظورتون رو متوجه نشده
میشه بگین در حال تعریف بازیکنا هستین یا نقد دلسوزانه به قول خودتون ؟؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org