سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: جام قهرمانان بزرگ مردان جهان چالش جدیدی پیش روی برترین تیم‌های جهان است تا نکات تازه‌ای بیاموزند.

ایگور کولاکوویچهفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان از فردا (سه شنبه) در ژاپن آغاز می‌شود و به مدت شش روز ادامه خواهد داشت. ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران امروز (دوشنبه) در نشست خبری قبل از شروع این رقابت‌ها گفت: خوشحالیم که در این مسابقات حضور داریم و فرصت رویایی با تیم‌های قدرتمند جهان را که در این مسابقات شرکت کردند، پیدا کردیم.

ایگور کولاکوویچ تصریح کرد: این مسابقات چالش بزرگی نیز به شمار می‌آید و فرصت خوبی است تا نکات آموزنده‌ای را در مورد بازی والیبال بیاموزیم. وی در ادامه گفت: مسابقات جام قهرمانان بزرگ مردان جهان می‌تواند آزمایش بزرگی برای بسیاری از بازیکنان باشد و محک خوبی برای آنان در راه آماده سازی تیم‌ها برای بازی‌های المپیک 2020 توکیو باشد.

 

 

* اسپیرو: رقابت با تیم‌های قدرتمند جام قهرمانان بزرگ مردان جهان محک خوبی برای ملی‌پوشان آمریکاست تا توانایی‌های خود را بیازمایند.

جان اسپیرو، سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا نیز در این نشست خبری گفت: آخرین باری که در ژاپن حضور داشتیم، جام جهانی بود که در اینجا کلی خاطرات خوب را تجربه کردیم. فکر می کنم اولین مسابقه پس از المپیک ۲۰۱۶ ریو برای همه از اهمیت یکسانی برخوردار است. بخصوص اینکه فرصتی است تا دوباره از بازیکنان مهم و کلیدی خود در موقعیت حساس و واقعی استفاده کنیم و بازیکنان جدید و توانمند را هم در این عرصه معرفی کنیم.

جان اسپیرو تصریح کرد: بازی برابر تیم‌های قدرتمند در این مسابقات، محک خوبی برای تیم آمریکا است تا توان تیمی خود را بسنجد. یکی از دستاوردهای مهم این مسابقات میدان دادن به بازیکنان قدرتمند و جوانی همچون بنجامین پتچ است تا به تجارب خود در چهار سال آینده بیافزایند.

وی با تاکید بر اینکه هنوز نمی‌دانم که بهترین ترکیب و چینش تیم آمریکا چه خواهد بود، گفت: واقعاً نمی‌دانم. اینکه بهتر است بنجامین پتچ را در منطقه راست زمین بگذارم یا مت اندرسون را سمت چپ؟ یا اینکه مت را در منطقه راست زمین بگذارم و اینکه بهترین فرصت‌ها در زمین با چه ترکیبی به دست می‌آید؟ واقعاً نمی‌دانم.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا ادامه داد: بنابراین این مسابقات فرصت خوبی است تا بهترین ترکیب تیم آمریکا را بشناسیم و برای اینکه از کدام بازیکنان در کدام منطقه زمین استفاده کنم، بهتر تصمیم بگیریم.

 


* تیلی: تمام تلاش خود را در این مسابقات انجام خواهیم داد، زیرا این رقابت‌ها در مسیر چهار ساله المپیک برای والیبال فرانسه قرار دارد.

لوران تیلی، سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه اظهار داشت: افتخار این را داریم که فرصت حضور در این مسابقات را پیدا کردیم. ایشان تصریح کرد: مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان مسابقه ای مهم برای فرانسه به شمار می آید، چون تیم فرانسه درصدد حضور قدرتمند در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و این مسابقه می‌تواند سرآغاز این راه باشد.

وی با بیان اینکه حضور در این رقابت‌ها نخستین تورنمنت مهم فرانسه در چرخه چهار ساله المپیک است، گفت: متاسفانه برخی از بازیکنان فرانسه دچار مصدومیت هستند، اما در هر صورت همه توان خود را به کار خواهیم بست.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه تاکید کرد: ترکیب تیم جوان است ولی تمام تلاش خود را در این مسابقات انجام خواهیم داد. تیم های ملی والیبال فرانسه و برزیل از ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه فردا (سه شنبه) به وقت تهران در دیدار افتتاحیه جام قهرمانان بزرگ مردان جهان به مصاف یکدیگر می روند.

 


* دال زوتو: در مسابقات جام قهرمانان بزرگ مردان جهان با چالش جدید، دوره جدید و نسل جدیدی از والیبال روبرو هستیم.

رینان دال زوتو، سرمربی تیم ملی والیبال برزیل گفت: خوشحالم که در این مسابقات حضور داریم و به ناگویا آمدیم. برای برزیل هم این مسابقات از اهمیت بالایی برخوردار است. رینان دال زوتو تصریح کرد: این مسابقه نخستین رقابت مهم برزیل پس از المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو است. برخی از بازیکنان المپیکی را همراه خود داریم. اما در دوره جدید المپیک، برزیل با کادر فنی جدید و بازیکنان جوان وارد مسابقات می شود.

وی با بیان اینکه به عنوان سرمربی همیشه به دنبال بهترین راه حل هستم تا آینده بهتری را با بازیکنان برزیل رقم بزنم، گفت: باید تاکید کنم که شرکت در این مسابقات فرصت خوبی است تا بتوانیم اهداف خود را دنبال کنیم. با چالش جدید، دوره جدید و نسل جدیدی از والیبال روبرو هستیم.

سرمربی تیم ملی والیبال برزیل گفت: هدف بعدی برزیل حضور در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و باید این مسیر را از همین مسابقات با قدرت آغاز کنیم. 

 


* یوایچی: هدف ژاپن حضور قدرتمند در مسابقات المپیک 2020 توکیو است و جام قهرمانان بزرگ مردان جهان نخستین گام و فرصت خوبی برای رسیدن به این هدف است.

ناکاگایچی یوایچی، سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن اظهار داشت: تیم ژاپن میزبان این رقابت‌هاست و در خانه برابر قدرت‌های برتر جهان قرار می‌گیریم. از این رو این مسابقه برای بازیکنان ژاپن فرصت قابل توجهی به شمار می‌آید.

ناکاگایچی یوایچی تصریح کرد: روز گذشته مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان در رده زنان را تماشا کردم، بازیکنان ژاپن، مردم ژاپن و اعضای فنی همگی از عملکرد تیم زنان این کشور لذت بردند. امیدوارم همان روند را در رده مردان داشته باشیم و همانند تیم زنان خوب بازی کنیم. وی تاکید کرد: تیم ژاپن هم همانند سایر تیم ها با تغییراتی پس از المپیک روبرو بوده است. بیش از نصف ترکیب تیم تغییر کرده است و بازیکنان نیمکت‌نشین جدیدی وارد تیم شده‌اند. همانطور که می‌دانید از تجربه های مربی جدید فرانسوی خود نیز به نام فیلیپ بلین نیز استفاده می‌کنیم که کمک شایانی به تیم می‌کند.

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن در ادامه گفت: در ترکیب تیم سه بازیکن از تیم دانشجویی هم داریم. این تیم جوان است و تمرینات من با این گروه از ماه می (اردیبهشت) امسال آغاز شده است. در این مسابقات می‌خواهم روند پیشرفت این تیم جوان را مورد ارزیابی قرار دهم و باید ببینیم که روند پیشرفت تیمی در مسیر درستی قرار دارد یا خیر.

وی تاکید کرد: هدف تیم ملی والیبال ژاپن حضور قدرتمند در مسابقات المپیک 2020 توکیو است و این مسابقات اولین گام و فرصت خوبی برای رسیدن به این اهداف است. امیدوارم عملکرد خوبی در این بازی از خود به نمایش بگذاریم.

 


* بلنجینی: ترکیب ایتالیا با مسابقات المپیک ریو تغییر زیادی داشته است و خوشحالم که در جام قهرمانان بزرگ مردان جهان فرصت رقابت با تیم‌های برتر جهان را پیدا کرده‌ایم.

لورنزو بلنجینی، سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: اول از همه خوشحالم که فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) فرصت حضور در چنین مسابقات مهمی را برای تیم ایتالیا فراهم کرد. لورنزو بلنجینی با بیان اینکه ترکیب تیم ایتالیا با مسابقات المپیک ریو تغییر زیادی داشته است، گفت: خوشحالم که در این مسابقات، فرصت رقابت برابر بهترین تیم‌های جهان را پیدا کرده‌ایم.

وی در ادامه افزود: برخی از بازیکنان من برای اولین بار حضور در تیم ملی را تجربه می‌کنند و برای اولین بار هم در رقابتی بین المللی حضور دارند. باید دید در طول این چند ماهی که تمرین داشتیم، تیم تا چه اندازه پیشرفت داشته است.

 

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


دیدگاه‌ها  

یه والیبالی
-1 # یه والیبالی 1396-06-21 14:59
به نقل از ستاره روشن:
به نقل از کارن:
بادرود.با توجه به اینکه حدود ۱۲ساعت تا شروع اولین بازی ایران نمونده و نمیخام انتقاد کنم و امیدوار و حدودا مطمعن هم هستم بچه ها فردا بازی رو میبرن و شروع خوبی خواهند داشت.باید نوجه داشت و بویژه بزرگان تیم جناب معروف و موسوی و....وحتی جوانانی مانند معنوی و میلاد و....که تیم ایران کامل ترین تیم خودشو اورده و باید نتیجه بگیره .چرا که همون جور که مربیان تیم های رقیب گفتند اونها با برنامه تر و با بازیکنان جوانتر شرکت کردن.البته نمیخام بگم اونا با تمام پتانسیل نیومدن نه برزیل و ایتالیا و فرانسه وحتی امریکا جزو بهتربن و ۵ تیم اول جهان هستند و فقط تقریبا روسیه در کنار صربستان و لهستان ضعیف شده نیستند.اما هر چند ما هم تمام پتانسیل والیبال ایران رو به دلایل مختلف همراه نداریم.و جوانگراییی هم .....بماند.اما با دید مثبت میخایم که با تمام قوا وارد زمین بشین واین بار برنده باشید ......برنده....
ما که از خدامونه و هر وقت اینا با گردن کج از زمین میان بیرون دلمون خون می شه. تمام دادی هم که می زنیم برای سرفرازی کشورمونه که از نظر جوونای با استعداد هیچ کم و کسری از هیچ جای دنیا نداره، ولی وقتی دو سال باید داد بزنیم تا معنوی نژاد رو ببرن توی میدان یا با وجود جوونای با کفایت زیادی توی تیم های پایه و امید، کسانی رو می برن که در روزهای اوجشون هم قابل مقایسه با این جونا نبودند و حالا که دیگه هیچی، طبیعی یه که نمی تونیم الکی به خودمون امید بدیم. این جوری بعدش حالمون بدتر می شه. تیم ملی بعد از ولاسکو هی پس رفت و الان که دیگه واقعا با نبودن محمودی و حضور قرا و نظری افشار و غلامی و فائزی فاجعه است. مگه معنوی نژاد و عبادی پور جای چند نفر می تونن بازی کنن؟ توپ به سعید معروف نرسه هیچ کاری نمی شه کرد. پست قدرتی زن هم به کلی ساقطه. ان شاءالله که آبرومند ببازن. فعلا جز دعا هیچ کاری نمی شه کرد

دوستان شما چرا اینقدر ایه یاس می خونید ما خیلی بازیکنای خوبی داریم مثل معروف ،عبادی،غفور،معن وی،مرندی و خیلیای دیگه اما مشکل اینجاست که بیشتر اوقات بازی اصلی خودشون رو به نمایش نمی ذارن و امروز دیدیم تیممون چه عالی بازی کرد و تونستیم ببریم یه بازی عالی رو دیدیم .ما چه هوادارایی هستیم که فقط موقع برد پشت تیم هستیم و موقع باخت هر چی از دهنمون درمیاد می گیم.باید همیشه پشت بچه ها بود و کمکشون کرد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ایرج
+1 # ایرج 1396-06-21 14:15
ب حرفهای مربیان تیمها دقت کنید . هدف همشون المپیک آیندس و با توجه ب همین هدف دست ب جوانگرایی زدن ولی تیم ما با همون نفرات چند سال اخیر ب ژاپن رفته . اگر تو چنین مسابقاتی جوونها رو وارد تیم نکنیم پس چ زمانی این کار باید انجام بشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سام
-2 # سام 1396-06-21 14:08
تبریک برای برد.اما جا خالی خیلی خوردیم.اونم علتش بالا بودن سن و عدم واکنش سریع به توپ.بعضی جاها حول شدیم.انتقادی که میشه به بازیکنان داد شهامت ندارند.زمانی که فول میکنند.ایتالیا با اینکه عقب بود فول خود را قبول کرد نیاز به ویدیو چک نشد.اگه این شهامت را داشته باشن عالیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
کارن
+1 # کارن 1396-06-20 22:09
بادرود.با توجه به اینکه حدود ۱۲ساعت تا شروع اولین بازی ایران نمونده و نمیخام انتقاد کنم و امیدوار و حدودا مطمعن هم هستم بچه ها فردا بازی رو میبرن و شروع خوبی خواهند داشت.باید نوجه داشت و بویژه بزرگان تیم جناب معروف و موسوی و....وحتی جوانانی مانند معنوی و میلاد و....که تیم ایران کامل ترین تیم خودشو اورده و باید نتیجه بگیره .چرا که همون جور که مربیان تیم های رقیب گفتند اونها با برنامه تر و با بازیکنان جوانتر شرکت کردن.البته نمیخام بگم اونا با تمام پتانسیل نیومدن نه برزیل و ایتالیا و فرانسه وحتی امریکا جزو بهتربن و ۵ تیم اول جهان هستند و فقط تقریبا روسیه در کنار صربستان و لهستان ضعیف شده نیستند.اما هر چند ما هم تمام پتانسیل والیبال ایران رو به دلایل مختلف همراه نداریم.و جوانگراییی هم .....بماند.اما با دید مثبت میخایم که با تمام قوا وارد زمین بشین واین بار برنده باشید ......برنده....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ستاره روشن
-2 # ستاره روشن 1396-06-21 09:32
به نقل از کارن:
بادرود.با توجه به اینکه حدود ۱۲ساعت تا شروع اولین بازی ایران نمونده و نمیخام انتقاد کنم و امیدوار و حدودا مطمعن هم هستم بچه ها فردا بازی رو میبرن و شروع خوبی خواهند داشت.باید نوجه داشت و بویژه بزرگان تیم جناب معروف و موسوی و....وحتی جوانانی مانند معنوی و میلاد و....که تیم ایران کامل ترین تیم خودشو اورده و باید نتیجه بگیره .چرا که همون جور که مربیان تیم های رقیب گفتند اونها با برنامه تر و با بازیکنان جوانتر شرکت کردن.البته نمیخام بگم اونا با تمام پتانسیل نیومدن نه برزیل و ایتالیا و فرانسه وحتی امریکا جزو بهتربن و ۵ تیم اول جهان هستند و فقط تقریبا روسیه در کنار صربستان و لهستان ضعیف شده نیستند.اما هر چند ما هم تمام پتانسیل والیبال ایران رو به دلایل مختلف همراه نداریم.و جوانگراییی هم .....بماند.اما با دید مثبت میخایم که با تمام قوا وارد زمین بشین واین بار برنده باشید ......برنده....
ما که از خدامونه و هر وقت اینا با گردن کج از زمین میان بیرون دلمون خون می شه. تمام دادی هم که می زنیم برای سرفرازی کشورمونه که از نظر جوونای با استعداد هیچ کم و کسری از هیچ جای دنیا نداره، ولی وقتی دو سال باید داد بزنیم تا معنوی نژاد رو ببرن توی میدان یا با وجود جوونای با کفایت زیادی توی تیم های پایه و امید، کسانی رو می برن که در روزهای اوجشون هم قابل مقایسه با این جونا نبودند و حالا که دیگه هیچی، طبیعی یه که نمی تونیم الکی به خودمون امید بدیم. این جوری بعدش حالمون بدتر می شه. تیم ملی بعد از ولاسکو هی پس رفت و الان که دیگه واقعا با نبودن محمودی و حضور قرا و نظری افشار و غلامی و فائزی فاجعه است. مگه معنوی نژاد و عبادی پور جای چند نفر می تونن بازی کنن؟ توپ به سعید معروف نرسه هیچ کاری نمی شه کرد. پست قدرتی زن هم به کلی ساقطه. ان شاءالله که آبرومند ببازن. فعلا جز دعا هیچ کاری نمی شه کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org