برنامه دیدارهای ۶ تیم حاضر در مرحله نهایی رقابت های ۲۰۱۷ لیگ جهانی والیبال اعلام شد.

لیگ جهانی والیبالدر مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ شش تیم فرانسه، برزیل، صربستان، روسیه، کانادا و آمریکا برای کسب مقام قهرمانی به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

 

رقابت‌های مرحله نهایی لیگ جهانی امسال در مدت پنج روز در شهر کوریتیبا برزیل پیگیری خواهد شد که سه روز نخست (سه شنبه ۱۳ تا پنج شنبه ۱۵ تیرماه) به دور مقدماتی این مرحله اختصاص دارد. در این مرحله تیم‌های برزیل (میزبان) با تیم‌های کانادا و روسیه در گروه J و سه تیم فرانسه، آمریکا و صربستان در گروه K قرار می گیرند.

 

پس از سه روز مسابقات دور مقدماتی، تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند و تیم‌های سوم از دور مسابقات حذف می‌شوند.

 

مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ روز جمعه ۱۶ تیرماه انجام می‌شود و تیم‌های اول و دوم گروه های j و k به صورت ضربدری با هم بازی می‌کنند تا تیم‌های برنده به دیدار نهایی و بازنده به مسابقه رده بندی که روز شنبه ۱۷ تیرماه برگزار می‌شود، صعود کنند.

 

برنامه کامل دیدارهای مرحله نهایی لیگ جهانی به وقت ایران به قرار زیر است:

 

مرحله مقدماتی

سه شنبه ۱۳ تیرماه
* برزیل – کانادا (ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه)

چهارشنبه ۱۴ تیرماه
* فرانسه – آمریکا (ساعت یک و ۱۰ دقیقه)
* روسیه – کانادا (ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه)

پنج شنبه ۱۵ تیرماه
* صربستان – آمریکا (ساعت یک و ۱۰ دقیقه)
* برزیل – روسیه (ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه)

جمعه ۱۶ تیرماه
* فرانسه – صربستان (ساعت یک و ۱۰ دقیقه)

 

مرحله نیمه نهایی

جمعه ۱۶ تیرماه
* تیم اول گروه J – تیم دوم گروه K (مسابقه ۶۱ - ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه)

شنبه ۱۷ تیرماه
* تیم دوم گروه J – تیم اول گروه K (مسابقه ۶۲ - ساعت یک و ۱۰ دقیقه)

 

مرحله نهایی

یکشنبه ۱۸ تیرماه
* دیدار رده بندی: بازنده های مسابقه های ۶۱ و ۶۲ (ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه)
* دیدار نهایی: برنده های مسابقه های ۶۱ و ۶۲ (ساعت ۶ و ۳۵ دقیقه)

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


دیدگاه‌ها  

کارن
0 # کارن 1396-04-08 22:20
با درود.دوستان با اینکه موافق اکثر صحبت های شما دوستان هستم اما باید منطقی بود. متاسفانه مشکل بزرگ والیبال و کلا ورزش ما عدم حرفه ای بودن اونه .واین یک مشکل فرهنگی که اگر از بالا واز راس ورزش یعنی وزریر ورزش مدیریت نشه هم چنان حال و روز ورزش ما همینه وبالا وپایین داشته وخواهد داشت.نگاه کنید والیبال میاد ودر برهه ای با ولاسکو وپتانسیل جوانان ایرانی وکمی هم شانس میدرخشه و نتیجه میگره(هر چند از نقش برنامه ریزی و فدارسیون و اقای داورزنی وحتی یزدانی خرم نمیشه گذشت)بعد بجای اینکه برنامه دوم وپلن دومی باشه .....یکدفعه بخاطر رفتن یک مربی که اونم با عدم حرفه ای گری همه چیز میخوره به هم .چرا؟ چون برنامه بلند مدت در کنار کار حرفه ای نیست....مثلا بخاطر اینکه یک بانک نتیجه خوبی از بودن در ورزش گرفته یکدفعه بانکهای دیگه هم بدون برنامه و سابقه ورزشی وبا پولهای هنگفت وارد والیبال میشن وبعضی ها هم نمی دونم اسمشو بذارم ندانم کاری ویا سواستفاده مالی در حالی که میدونن این روند کمکی به والیبال نمیکنه مخالفت که هیچی تازه همراهی هم میکنن .وباعث میشن بعد از اتمام لیگ ی تعدادبازیکن اشباع شده در اختیار تیم ملی قرار بگیره .....و اگر وزارت ورزش ریشه ای با این موضوع برخورد نکنه این ادامه خواهد داشت.مثلا در والیبال باید بعد از اون درخشش حال بهر دلیل اتفاق افتاد باید از پولی که میخاد وارد والیبال بشه به بهترین وضعیت استفاده میشد و مدیریت میشد که این وضعیت الان بویژه بانک سرمایه به وجود نیاد .برعکس این پول به درستی مثلا اقای بانک سرمایه اگر میخای وارد والیبال بشی باید یک اکادمی والیبال را بندازی ودوم باید از چند تا پیشکسوت استفاده کنی حتما تیم نوجوانان و جوانان و....باید داشته باشی یا در مدت معین این کارها و بیشتر باید انجام بشه.نه اینکه یکدفعه ی ارگان بدون هیچ سابقه ای وارد والیبال میشه وفقط با پول کار خودشو پیش میبره.!!!!!!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ناشناس
0 # ناشناس 1396-04-08 14:43
همون بهتر که صعود نکردن و گرنه با اون بازیهاشون ابرومون رو می بردن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
میلاد میلانی
0 # میلاد میلانی 1396-04-08 12:37
جا داره یه خسته نباشید به غیورمردان والیبال بگیم که تا تونستن گند زدن و مایه خجالت و آبرو ریزی شدن و هستن.روس با چنتا بازیکن بی نام و نشون ببین چکار کرده،ببینین المپیک چکار میکنه. بازیکنای ما معلوم بود عبادی و موسوی و قائمی هفته آخر از قصد شل انداختن که به بازیای سرمایه برسن غلامی هم که مصدوم بود ببیم حالا برا‌ سرمایه چطور بازی میکنه.قبلانم گفتم با تک قطبی کردن لیگمون خودمون گور والیبال رو کندیم چون تیمای دیگه وقتی ببینن از حق جنگیدن برای قهرمانی و حق داشتن رقابت برابر محرومن،انگیزشون برا تیم داری و پرورش بازیکن از بین میره و حق هم دارن.حالا ما باید بشینیم بازی تیمای دیگه رو ببینیم و حسرت بخوریم ، باور کنید یازدهم شدن از بین دوازده تیمی که اکثرشون با بازیکنان دوم و سومشون اومدن،برای ما که با تیم اصلیمون رفتیم یک لکه ی ننگه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سیامک گلشیری
0 # سیامک گلشیری 1396-04-08 15:46
[quote name="میلاد میلانی"]جا داره یه خسته نباشید به غیورمردان والیبال بگیم که تا تونستن گند زدن و مایه خجالت و آبرو ریزی شدن و هستن.روس با چنتا بازیکن بی نام و نشون ببین چکار کرده،ببینین المپیک چکار میکنه. بازیکنای ما معلوم بود عبادی و موسوی و قائمی هفته آخر از قصد شل انداختن که به بازیای سرمایه برسن غلامی هم که مصدوم بود ببیم حالا برا‌ سرمایه چطور بازی میکنه.قبلانم گفتم با تک قطبی کردن لیگمون خودمون گور والیبال رو کندیم چون تیمای دیگه وقتی ببینن از حق جنگیدن برای قهرمانی و حق داشتن رقابت برابر محرومن،انگیزشون برا تیم داری و پرورش بازیکن از بین میره و حق هم دارن.حالا ما باید بشینیم بازی تیمای دیگه رو ببینیم و حسرت بخوریم ، باور کنید یازدهم شدن از بین دوازده تیمی که اکثرشون با بازیکنان دوم و سومشون اومدن،برای ما که با تیم اصلیمون رفتیم یک لکه ی ننگه.


نوشته بالا نامه نگاری شده برسد به دست داورزنی ، افشار دوست و درخشنده ، بلکه حیا کنن . البته نه گمانم از این غیرت ها نمی بینم . پول واسه همشون مهمتره . از بیخ باید همشون تغییر کنن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بهزاد ترابی
0 # بهزاد ترابی 1396-04-08 16:04
صد در صد با دوست عزیزم میلاد میلانی دلسوز و با دانش بسیار موافقم . نکات بسیار کلیدی رو اشاره کردند ، والا زد و بند کردن . ببینیم تو سرمایه هم غلامی و موسوی مصدوم هستی؟!!!!! یه از سوال از غلامی 32 ساله؟ ده ساله در تیم ملی هستی خجالت نمی کشی هنوز یاد نگرفتی سرویس پرشی بزنی؟ قائمی هم موفت نمی ارزه هیچ وقت با اون اسپک هاش . آقا اصلا لیگی که تک قطبی هست به چه دردی میخوره ، به خدا جمع شه این لیگ ، بردیم
واسه دستمزد سالانه 40 میلیون تومان سالانه هم التماس میکنن برن اروپا
الان قیمت والاس دسوزا با اون همه مهارت بالاست یا شهرام محمودی؟!!!! هولت پول بیشتر میگیره یا موسوی؟!!!
باید لیگ ایران تعطیل بشه بره . چون بی فایده ست . درست بشو نیست ، انقدر پول کلان هست تو این باشگاه ، که به تیم ملی شون هم رحم نکردن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org