تیم ملی ایران در دومین بازی خود از هفته سوم لیگ جهانی والیبال، برابر روسیه به میدان رفت.

تیم ملی والیبال ایران در سومین روز از هفته سوم لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال که به میزبانی شهر ووچ در کشور لهستان و در سالن اطلس آرنا برگزار می‌شد، رو در روی تیم ملی روسیه قرار گرفت.


روسیه در لیگ جهانی امسال با اینکه در هفته های ابتدایی به دلیل تغییرات عمده ای که در ترکیبش انجام داده بود نتوانست نتایج خوبی کسب کند در ادامه و هر چه به پایان دور مقدماتی نزدیک‌تر شدیم شرایط تیمی خوبی را به دست آورد. شاگردان شلیلپنیکوف می‌توانند با پیروزی بر ایران و شکست بلژیک و فرانسه اقتدار خود را نشان دهد و با لهستان خود را در مرحله نهایی ببینند.


روسیه تا پیش از آغاز روز سوم با چهار برد و چهار باخت و کسب یازده امتیاز در مکان هفتم قرار دارد.


تیم ملی والیبال ایران نیز با حضور ایگور کولاکوویچ سرمربی جدید خود، پس از باخت در دیدار قبلی خود برابر لهستان دیگر هیچ شانسی برای صعود به مرحله نهایی ندارد. بازیکنان ایران تا پایان روز دوم با سه برد و پنج باخت و کسب هفت امتیاز در جایگاه دهم سطح یک لیگ جهانی قرار دارند و برای ارتقا جایگاهشان در جدول تلاش می کنند.


تیم ملی ایران در دیدارهای قبلی خود به ترتیب برابر آمریکا و لهستان سه بر صفر بازی را واگذار کرد.


عادل غلامی به دلیل کشیدگی کشاله پا و محمدجواد معنوی‌نژاد به دلیل پارگی عضله دو قلوی ساق پای چپ، قادر به همراهی تیم‌ملی ایران در هفته سوم رقابت‌ها نیستند.


سعید معروف، فرهاد سال‌افزون، رضا قرا، امیر غفور، فرهاد نظری‌افشار، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجان‌پور، میلاد عبادی‌پور، سامان فائزی، علی شفیعی، محمدطاهر وادی، مسعود غلامی، مهدی مرندی و مصطفی حیدری تیم ملی والیبال ایران را در هفته سوم لیگ جهانی همراهی می‌کنند.


سرگئی آنتیپکین، ایلیا ولاسوف، دیمیتری کوالوف، رومان مارتینیوک، دیمیتری وولکوف، دنیس بریکوف، ایگور فئوکتیسوف، وادیم لیخوشرستوف، دیمیتری شچربینین، ماکسیم ژیگالوف، ایگور کلیوکا، ایلیاس کورکائف و آرتم زلنکوف بازیکنان تیم‌ملی روسیه تحت‌ هدایت سرگئی شلیاپنیکوف در هفته سوم لیگ جهانی هستند.


ست اول ۲۴-۲۶ روسیه
ایران با چهره ای متفاوت وارد زمین شد و فرهاد سال افزون، رضا قرا، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، مسعود غلامی، سامان فائزی و مصطفی حیدری بازی را آغاز کردند.
بازی بسیار نزدیک دنبال می‌شد و ترکیب تغییر کرده ایران با روس‌ها در امتیاز ۴ مساوی بودند.
با اشتباه مهاجمان ایران در استفاده نکردن از توپ‌های برگشتی روسیه به امتیاز ۷ رسید.
دو تیم در نتیجه ۸ بر ۶ به سود روسیه به تایم استراحت رفتند.
قرا که در نبود امیر غفور بازی خوبی را تا به این جا به نمایش گذاشته بود توانست از پشت خط امتیاز بگیرد و حساب کار در عدد ۸ به تساوی رسید.
مدافعان وسط جوان ایران در این بازی با انگیزه بالایی که از خود نشان می دادند مهاجمان روسیه را در تبدیل توپ به امتیازات با مشکل مواجه کردند و با دفاع روی تور فائزی ایران ۱۱ بر ۹ از حریف پیشی گرفت.
اما باز هم اشتباهات فردی باعث شد روس ها که سخت به دنبال پیروزی در این بازی هستند در امتیاز ۱۳ بازی را به تساوی بکشانند.
تیم ایران پرنوسان بازی می‌کرد اما جوانان با انگیزه ایران زودتر از روسیه به امتیاز ۱۶ رسیدند.
روس‌ها کار را به تساوی کشاندند اما با دفاع‌های دیدنی مدافعان وسط ایران، نتیجه ۱۹‌ بر ۱۷ شد و سرمربی روسیه درخواست تایم استراحت کرد.
درخشش جوانان ایران ادامه داشت و با حفظ اختلاف نتیجه ۲۱ بر ۱۹ شد و باز هم شلیاپنیکوف درخواست تایم استراحت کرد.
ایران زودتر از حریف به امتیاز ۲۴ رسید و در حالی که روسیه در امتیاز ۲۱ بود دو امتیاز متوالی گرفت و نتیجه ۲۴ بر ۲۳ شد.
کولاکوویچ هم که خطر را حس کرده بود زنگ تایم استراحت را به صدا درآورد.
پس از وقفه ایجاد شده باز هم این روس ها بودند که در امتیاز ۲۴ بازی را به تساوی کشاندند. همین‌باعث شد تا کولاکوویچ در فاصله یک دقیقه دومین تایم استراحت ایران را نیز درخواست کند.
در ادامه با امتیاز سرویس کوالوف روسیه در عین ناباوری نتیجه را ۲۴ بر ۲۶ واگدار کرد.
با این نتیجه روسیه یک بر صفر از ایران پیش افتاد.

 

ست دوم ۱۸-۲۵ روسیه
روس ها پس از کسب امتیاز نخست با دو اشتباه فردی میرزاجانپور در همان ابتدا سه بر صفر پیشی گرفتند.
رصا قرا که در ست نخست پنج امتیاز کسب کرده بود باز هم قفل بازی را برای ایران شکست و امتیاز نخست را کسب کرد.
پس از یک رالی طولانی و دو دریافت متوالی از عبادی پور از منطقه شش میدان، ایران امتیازاتش را به عدد ۲ رساند.
روسیه که می دانست در صورت کم کاری با بازیکنان با انگیزه ایران رو به رو می‌شود فاصله دو امتیازی را حفط کرده بود اما قرا با تبدیل امتیاز در برابر تک دفاع خود نتیجه را ۷ بر ۶ کرد.
دو تیم در تایم استراحت فنی دوم در امتیاز ۸ بر ۶ نزد مربیان خود رفتند.
میانگین قدی بالای دو متر بازیکنان روسیه اجازه نداد تا مهاجم ایران کار را به تساوی بکشاند و نتیجه ۱۰ بر ۸ به سود روسیه پیش رفت.
پس از یک رالی جذاب مهاجم چپ دست روسیه از منطقه دو توپ را تبدیل به امتیاز کرد و ضمن افزایش فاصله نتیجه را ۱۱ بر ۸ کرد.
عبادی پور هم پس از پرشی بلند با دستان کورکیوف بلند قامت رو به رو شد و نتیجه ۱۳ بر ۹ شد.
همین افزایش فاصله باعث بر هم خوردن تمرکز یاران جوان ایران شد و روسیه با بهره از این عدم تعادل یک امتیاز دیگر گرفت و نتیجه را ۱۴ بر ۹ به سود خود تغییر دارد.
کولاکوویچ پس از این امتیاز سریع تایم استراحت را درخواست کرد و پس از همین وقفه بالاخره ایران توسط میرزاجانپور امتیاز کسب کرد و حساب کار ۱۴ بر ۱۰‌ شد.
شاگردان شلیاپنیکوف بسیار کم اشتباه تر بازی می کردند و در ادامه زوتر از ایران به امتیاز ۱۶ رسیدند و ایران در عدد ۱۰ باقی ماند.
با دفاع مسعود علامی مقبال یار ۲ متر و ۱۵ سانتی متری روسیه ایران به امتیاز ۱۲ رسید.
با رای داور بر خطا بودن پاس پنجه لیبرو تیم روسیه ایران به امتیاز ۱۵ رسید اما عبادی پور هم دفاع شد و باز هم اختلاف به گونه ای شد که روسیه در آستانه گرفتن ست دوم‌ قرار گرفت و نتیجه ۲۰ بر ۱۶ به سود روسیه ادامه داشت.
در امتیاز ۲۰ بر ۱۷، قائمی به جای علامی وارد زمین شد و با وجود این که یک سرویس محکم زد اما خطای میرزاجانپور باعث شد تا فاصله چهار امتیازی هم‌چنان باقی بماند.
پس از برخورد توپ مهاجم ایران به تور نتیجه ۲۲ بر ۱۷ شد و کولاکوویچ که در آستانه شکست در ست دوم قرار داشت درخواست تایم استراحت کرد.
روس ها با وجود وقفه ایجاد شده باز هم قدرت نمایی کردند و امتیاز ۲۳ را نیز از آن خود کردند.
روسیه زودتر از ایران به امتیاز ۲۴ رسید و با برخورد توپ میرزاجانپور به دستان مدافع روسیه این ست با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود روسیه به پایان رسید.

 

ست سوم ۱۸-۲۵ روسیه
روسیه که برای صعود به مرحله نهایی بسیار به پیروزی سه امتیازی برابر ایران نیاز داشت باز هم ست را با روحیه تر آغاز کرد و امتیاز نخست را با یک دفاع کسب کرد.
میرزاجانپور که تا به این جا با کسب ۸ امتیاز برای ایران بیشترین امتیازات را کسب کرده بود توانست یک امتیاز دیگر را کسب کند. درخشش او با کسب یک امتیاز سرویس دیگر ادامه داشت و ایران ۴ بر ۳ از روسیه پیش افتاد.
پس از یک رالی بسیار طولانی و زیبا باز هم میرزاجانپور بود که به قائله خاتمه داد و حساب کار ۷ بر ۶ به سود ایران شد.
جوانان با انگیزه ایران با جنگندگی اجازه برخورد توپ به زمینشان را نمی دادند و همین باعث شد تا مسعود غلامی با یک تک دفاع دیدنی در یک رالی طولانی امتیاز ۸ را برای ایران گرفت.
گویا ایران جانی تازه گرفته بود و این بار عبادی پور یک امتیاز سرویس از دستان متزلزل دریافت عقب زمین روسیه گرفت و نتیجه ۱۰ بر ۸ شد.
جوانی و ترکیب جدید تیم ملی ایران باعث شده بود تا در لحظات حساس نتوانند به خوبی توانایی خود را نشان دهند و روسیه از همین غفلت استفاده کرد و نتیجه را ۱۳ بر ۱۱ به سود خود تغییر داد.
فرهاد سال افزون با زدن سرویس هدفدار یک امتیاز سرویس گرفت و همه چیز در عدد ۱۵ به تساوی رسید.
روسیه ۱۶ بر ۱۵ تایم استراحت فنی دوم را از آن خود کرد.
رضا قرا هم در ست سوم نتوانست درخشش ست نخست را تکرار کند و با کوباندن توپ به دفاع حریف نتیجه ۱۸ بر ۱۵ به نفع روسیه شد.
در ادامه با غفلت حیدری یک امتیاز مستقیم سرویس نیز برای روسیه کسب شد و اختلاف به عدد چهار رسید و همین کافی بود تا کولاکوویچ درخواست تایم استراحت کند.
بازیکنان ایران که بازی را از دست رفته می دیدند در اواخر ست پر اشتباه ظاهر شدند و روسیه ۲۱ بر ۱۶ از ایران جلو افتاد.
میرزاجانپور توپ را مستقیم به بیرون فرستاد و روسیه به امتیاز ۲۳ رسید.
ایران در پایان ست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به روسیه واگذار کرد.
روسیه هم با پیروزی در این ست، سه بر صفر ایران را شکست داد.
تیم ملی ایران پس از این بازی با سه برد برد و شش باخت از نه بازی، هفت امتیازی باقی ماند و تا پیش از پایان بازی های هفته سوم در مکان دهم جدول رده بندی سطح یک لیگ جهانی ایستاد. تیم ملی روسیه هم با پنج برد و چهار باخت و کسب چهارده امتیاز ضمن افزایش امتیازاتش، بسیار به صعود به مرحله نهایی نزدیک شد و تا پیش از پایان بازی های روز سوم در مکان چهارم جدول قرار گرفت.

 

تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی که به میزبانی لهستان برگزار شد، برابر آمریکا، لهستان و روسیه سه بر صفر بازنده شد و بدون کسب امتیازی از این کشور به کار خود در لیگ جهانی ۲۰۱۷ پایان داد.

منبع: ایسنا

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


دیدگاه‌ها  

خالد
0 # خالد 1396-03-29 16:05
من از باخت با روسیه ناراحت نشدم چون خیلی چیزا نشون داد که خیلیا جور دیگه فکر میکردن:
میرزاجان پور خیلی بدتر از اون چیزیه که ملت فکر میکنن فقط یه اسم داره من بازیشو دیدم نهایتا یکی دوتا اسپک نمایشی میزه کلی پر ادعا... و من فراموش نمیکنم روزی که انگشتش نشون ما داد توی تبریز!!بجای میرزاجان پور تماشاگرای تبریز محروم شدن!!
صالح افزون افتضاح اصلا پاساش میزون نیست عبادی پور نزدیک بود بکشه سر پایپ زدن یعنی توی ایران جز 8 تا پاسور برتر نیست اصلا
غلامی که اصلا حرفش نزن آدم میبینتش یاد بدهکاریاش میفته حداقل شفیعی میذاشتی یکم با انرژیتر بازی میکرد
قراء نشون داد چرا مربی جاش میرزاجان پور میفرسته زمین خود مربی میدونست چه غلطی کرده اینو برده!!!
و در آخر من جای نظری افشار بودم از والیبال تیم ملی خداحافظی میکردم انقد خفت نمیخوردم که چرا همه میگن یه بازیکن سی ساله برده درحالی که اگه بخاطر شایسته سالاری باشه لایقتر از همه هم بودش و متاسفانه بازیش نداد!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
طباطبایی
0 # طباطبایی 1396-03-29 02:18
باید کل کادر فنی تغییر کنه و تیم هم جوانگرایی بشه باید یه سرمربی تراز اول با اختیار تام استخدام کنند نه یه سرمربی به درد نخور
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
طباطبایی
0 # طباطبایی 1396-03-29 02:16
کولاکویچ باید اخراج شه، تیم ملی هم باید جوان گرایی کنه کولاکویچ اصلا به درد نمی خوره ما باید یه سرمربی طراز اول و صاحب نامی داشته باشیم باید از کشورهای صاحب نام در والیبال سرمربی استخدام کرد باید برای المپیک 2020 از الان دست به کار شد و کل کادر فنی باید تغییر کنه و تیم هم جوانگرایی بشه د
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
میلاد میلانی
0 # میلاد میلانی 1396-03-29 02:04
در هفته سوم حتی یک ست هم نگرفتیم.عبادیپو ر و غفورم بدترین بازیکنای این هفته بودن، قمئمی و موسوی هم افتضاح... بنظرم میکاییل تاجر،امین اسمعیل نژاد،پویا فیاضی، مجتبی شبان،رحمان داوودی،سخی عیدی،آرمین تشکری و جواد کریمی به ترتیب بجای غفور،قرا، عبادیپور، قائمی، میرزاجانپور، عادل غلامی،مسعود غلامی،فرهاد سال افزون به تیم اضافه بشن، معنوی نژاد و کریمی و اسمعیل نژاد میشن جوانای تیم که کنار باتجربه ها،تجربه کسب میکنن.معروف و موسوی هم اگرچه در حال افتن ولی بازم مورد نیازن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
شادمهر
0 # شادمهر 1396-03-29 00:21
واقعا نیاز به دو دریافت کننده دیگه داریم با میرزاجانپور و قایمی به جایی نمیرسیم میرزا خیلی دریافتاش بده اسپکشم نوسان داره کلا قایمی که کلا اسپک اصلا نمیتونه بزنه هیچی با اینا به جایی نمیرسیم دیگه بسه این ترکیب تکراری باید شایسته سالاری حاکم بشه نظری افشار بردن ۱ امتیازم نمیاد تو !!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
S.6
0 # S.6 1396-03-28 23:18
واقعا که یکی از یکی بدتر هستن .وقتی که تو ست اول ۲۴ _۲۱ ایران جلو هست چجوری میتونه نتیجه رو ۲۶ _۲۴ واگذار کنه .در مورد کولا هم باید بگم که وقتی که تشریفش رو اورد ایران یه توضیح اساسی درمورد تعویض نکردن بازیکنانی همچون سید و غفور که از قیافشون مصدومیت داد میزنه و میگه اقا من اماده نیستم.واقعا چرا همچین کاری میکنه که هم مردم حرص بخورن هم اعتبارشون کم بشه و بهشون لغب بازیکنان بی انگیزه و اشباع شده رو بدن .هر چند مقصر اصلی کولاکوویچ نیست مقصر داورزنی که با انتخاب های اشتباه و بچه گانش داره تیم رو به سمت نابودی میبره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
خوی 5
0 # خوی 5 1396-03-28 23:08
خسته نباشید میگم به تیم ملی پیکان.دیگه باد کله ی اکبری و معروف خوابید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
همایون رستگار
0 # همایون رستگار 1396-03-28 23:02
سلام
چه کسی مربی پیکان هست؟
تیم پیکان مربی داره؟ درسته؟
آقای اکبری بهتره دستتو از تیم ملی کوتاه کنی و بری پی برنامه های دیگه. تو قبلا آزمایشتو هم از نظر فنی در تیم ب هم از نظر اخلاقی و صداقت در باشگاه پس دادی.
چیزی درست نمی شه جز با رفتن آقای رییس.
هر انسانی ظرفیتی دارد و ظرفیت این آقا مدتهاست که سر ریز شده.
پس آقای داور زنی دست از والیبال مردم بردار. والیبال ایران مال تو نیست. پیش از تو زحمت ها کشیده شد. بگذار والیبال ایران از چنگ باند اکبری معروف و چند مدیر و دکتر والیبالی جاه طلب و بله قربان گو خارج بشه و به آغوش گرم ما مردم برگرده. بگذار در زمان آینده با وجدان آسوده خاطرات رو مرور کنی.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی رضا
0 # علی رضا 1396-03-28 22:51
اولین کاری که باید انجام بشه ممنوعیت استفاده از زنجیره!!!چیه اخه هر کدوم یه زنجیر انداختن دور گردنشون.چه معنی داره اخه.نمیدونم فکر میکنم واسشون شانس میاره یا فک میکنن خیلی خوش تیپ میشن بهرحال بذارن بعد بازی یکی که نه 10 تا زنجیر بندازن گردنشون .فکرشون بیشترین از اینکه به بازی باشه به اینه که الان این زنجیره اومده بیرون از تیشرت یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
خوی 5
0 # خوی 5 1396-03-28 22:37
خسته نباشید میگم به تیم ملی پیکان.دیگه باد کله معروف و اکبری خوابید.معروف از این به بعد دیگه مغرور نمیشه.کم کم اصلاح میشه هم خودش هم صورتش.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بی نام
0 # بی نام 1396-03-29 12:02
اول باس باد کله تورو بخوابونن
صورتش هم به خودش مربوطه تو هم الکی دخالت نکن
یه سری به اینستاگرامش بزن ببین همون اول گفته تو کار من فضولی نکنین
آی نو ور آیم گووینگ ..........
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
t.a
0 # t.a 1396-03-28 22:32
با اینکه باختیم اما حداقل بازیکنا تمام تلاششونو کردند برعکس دو بازی قبل که از معروف موسوی غفور و... انتظار بسیار بیشتری میرفت
یه موضوع دیگم که مهمه و بهش توجه نمیشه قد بازیکنانه تیم روسیه میانگین قدی ۲ متر داره و بازیکنانی با قد ۲۱۰ و ۲۰۷ و حتی بیشتر تیم لهستان و کانادا و بلژیک هم همینطور
تا جایی که من اطلاع دارم میرزاجانپور با قد ۲۰۵ بلندقدترین بازیکنه و فقط دو سه نفر بالای دو متر داریم
نمیدونم شاید تو ایران قد ۲۱۰ و اینا اصلن نباشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
کارن
0 # کارن 1396-03-28 22:21
با درود. واقعا چه دلگیر و غم انگیز .مردمی که یک سال با تحمل همه مشکلات موجود در کشور بویژه مالی بازم هم پشت والیبال بودند و بلیط ۴۰ هزار تومانی خریدند الان باید چنان سرافکنده و تحقیرامیز منتظر سال بعد ویا رویداد بعد باشن.....اما ای کاش ای کاش کسانی که در والیبال هستند حداقل بدور از نگاه به منافع خود همه حقایق را بگویند تا شاید وشاید چراغ راه اینده باشد.درست است اقای داورزنی و دوستانش زحمت زیاد کشیده اند حتی بازیکنان خوب تیم ملی مانند معروف و موسوی و.....اما ایا سود لازم رو نبردن هم از نظر برد اجتماعی و هم مالی .اما این مردم هستند که فقط بخاطر غرور ملی طرفداری میکنن و الان هم غرورشون بد جور جریحه دار شده . ولی ای کاش بدانیم نباید تیم انتخاب کنیم و اونم ۵۰ درصد پتانسیل والیبال ودر اختیار مربی تیم ملی بذاریم.ای کاش بدانیم در انتخاب مربی حداقل زودتر عمل کنیم مانند کانادا که حداقل نتیجه بهتری بگیریم. ای کاش کمک های تیم ملی که خودشان بازیکنان رو انتخاب کردن حداقل امروز به کولا میگفتن اقا اقای نظری افشار هم تیمی سال افزون بوده پس پاسها رو بهتر امتیاز میکنه چون شناخت دارن رو هم استفاده کن. ای کاش حداقل مربی ما شهامت داشت بعد از بازی با لهستان با جوانان که حداقل جوانان و پنانسیل والیبال ما بودند ادامه میداد واگر معنوی نژاد بود شک نکنید صعود میکردیم. ای کاش مثل لهستان که کاپیتان جوانان و امید خود رو اورده بودند ما هم اسماعیل پور رو حداقل از امید اورده بودیم ای کاش ما هم با علم روز والیبال وبا لب تاب استفاده کنیم ای کاش فدارسیون یک انا لیزور خوب خارجی که با کولا جور هست یا ایرانی بدون غرض اضافه کنه ای کاش حداقل جناب داورزنی به وزارت ورزش نمیرفت و با فراغ باز مسایل والیبال رو دنبال میکرد . و در اخر ای کاش کولادکویچ بداند اقای میرزا جان پور و مسعود غلامی و قرا و نظری افشار البته فقط بخاطر سنش و استفاده نکردنش و حتی فایزی چون سرویس اصلا خوب نمیزند مگر عکسش ثابت شه رو کنار بذاره ودیگه فهمیده باشه بعد این !!!! .و با اضافه شدن معنوی نژاد و اسماعیل پور و مسافر و کریمی و اسفندیار و حتی تشکری .خون جدیدی رو در کالبد تیم بدمد و دوستانی هم که از قدیمیها هستند میدانند انگیزه اشان رو بالا ببرند وبدانند مدیون مردم هستند .اگر اقایانی مثل موسوی و غلامی و..‌‌در تیم بانک سرمایه باشگاهی که پول هست .مثلا در جام باشگاهها خوب بازی کنن چون پول انگیزه هست.این پایان کار انهاست.لطفا به تیم ملی نیایید .البته من مطمعنم چنین نیست ولی قبول کنید انگیزه نداشتید.به هر حال در اخر جناب داورزنی نگذارید دو شغله بودنت به والیبال ضربه بزنه با قبول انتقادات به جا و مدیریت خوب وتذکر شدید به کادر فنی واختیار عمل بیشتر به کولا وگوشزد بخث فرهنگی ما ایرانیها والیبال رو احیا کنید. و جناب داور زنی ومسولین فدارسیون در جریان باشید همین دوره لیگ جهانی ۲۰درصد طرفدارهای والیبال رو کم کرد .این یک هشدار بود جدی بگیرید وراه والیبال که تزدیک بود تبدیل به ورزس اول شود رو صاف کنید. به امید خدا.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ِِِD.a
0 # ِِِD.a 1396-03-28 22:11
این دوره لیگ جهانی به بدترین شکل ممکن تموم شد اگه با همین بی انگیگی و بی برنامه گی تو مسابقات انتخابی جهان شرکت کنیم ممکنه کره و چین هم از ما جلو بزنن و سهمیه نگیریم
کادر فنی و رئیس فدراسیون و بازیکنا باید پاسخگوی این بد بازی کردن و نتایج ضعیف باشن. از بازیکن های حال حاضرمعروف، عبادی پور و معنوی نژاد باید بمونن و بقیه عوض بشن
غفور و موسوی در صورتی که آماده بشن دوباره میتونن به تیم برگردن. سال افزون به نظرم بازیکن خوبیه و چون کریمی برای جوانان و امید داره بازی میکنه طبق قوانین امسال نمیتونه تو تیم ملی باشه. نودوزپور هم گزینه خوبیه برا پاسوری. در دریافت فیاضی و داوودی باید اضافه بشن، پشت خط زن هم حسین آبادی و تاجر، برای دفاع وسط هم از تشکری باید استفاده بشه
فعلا باید با همینا کار کرد تا بازی های جوانان و امید تموم بشه و بازیکنای جوان به تیم تزریق بشن
ضعف در دریافت باید با تمرین بیشترحل بشه و همچنین توپ گیری و دفاع روی تور با توجه به سرویس ضعیف تیم باید خیلی با برنامه تر باشه
دستیار ها باید عوض بشن و به مربی اختیار کامل برای انتخاب بازیکن و دستیارهاش داده بشه من بعید میدوم کولاکوویچ انقد که الان نشون میده مربی بدی باشه باید دید مشکل کجاست واقعا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
میلاد.می
0 # میلاد.می 1396-03-28 22:05
راه نجات تیم والیبال در مرحله اول تغییر کلیه کادر فنی شامل سرمربی .مربی.مترجم.آنا لیزور.سرپرست وحتی فیزیوتراپ بدلیل روابط بیش از حد با برخی از بازیکنان .مرحله دوم آوردن یک مربی با دانش از یک کشور صاحب سبک مثل روسیه ایتالیا برزیل بلغارستان نه اوردن از کشور گمنامی مثل مونته نگرو که نمیدونه والیبال چیه.حتی سرمربی آرژانتینی هم بدرد ما نمیخوره .ولاسکو یه استثنا بود که سالیان سال در ایتالیا کار کرده بود وبا سبک این کشور خو گرفته بود.سبک تیم ایران هم مثل کشورهای بالا متکی بر قدرته.مرحله سوم دادن اختیار تام به اون سرمربی طوریکه هر چه تعداد دستیار میخاد با خودش بیاره ویا خودش انتخاب کنه ودخالت نکردن فدراسیون وسایر نیروهای خارجی در کار سرمربی.مرحله چهارم هم فنی هست که کار اصلی مربیه یعنی در درجه اول دیکتاتور گونه رفتار کنه مبارزه با بازیکن سالاری و مافیا بازی.تزریق تدریجی جوانان به تیم ومرخص کردن بازیکنان فرسوده و اشباع وبی انگیزه که خودشون میدونن کیا هستن.اصلاح دریافت.اصلاح سرویسهای ضعیف.اصلاح اسپک زدن.اصلاح روحیه وانگیزه به تیم که دوسالی هست رفته از تیم.درغیراینصور ت ۹بازی سهله ۹۰بازی هم کولاکوویچ باشه همچنین ۵دوره سهله ۵۰ دوره هم تو لیگ جهانی باشیم تغییر آنچنانی نخواهیم داشت.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

تبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org