والیبال ایران: تیم ملی والیبال مردان ایران در ششمین مسابقه خود در لیگ جهانی 2017 با حساب 3 بر 2 آرژانتین را مغلوب خود ساخت.

دیدار ایران و آرژانتینبه گزارش خبرنگار والیبال ایران،سومین دیدار تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ جهانی با برتری 3 بر 2 ایران به پایان رسید. مطابق معمول کولاکویچ تیمش را با ترکیب معروف، موسوی، غلامی، قانمی، عبادی پور، غفور و مصطفی حیدری به میدان فرستاد که مرندی در لحظات دریافت جایگزین حیدری می شد.

 

مشکل همیشگی والیبال ما یعنی دریافت در امتیازات آغازین ست اول باز هم یقه تیم ملی را گرفت. چند اشتباه از قائمی که هم در دریافت اول و هم در حمله بسیار کم فروغ ظاهر شد موجب شد شاگردان ولاسکو جند امتیاز پیش بیتند اما تعویض به موقع کولاکویچ و ورود جواد معنوی نژاد ورق را به سود ایران چرخاند. معنوی نژاد در این ست همه کار کرد. اسپک زد، دفاع کرد و در دریافت اول هم نمایش خوبی داشت. داستان ست اول فقط و فقط به معنوی نژآد خلاصه می شود و بس.

 

این ست طولانی و جذاب با حواشی نیز همراه بود و اعتراضات فراوان بازیکنان و البته تماشاگران حاضر در سالن داور را مجاب کرد تا امتیازی که به اشتباه به سود آرژانتین ثبت شده بود را به ایران پس دهد. در این میان سعید معروف نیز از داور کارت زرد دریافت کرد. ست اول با نتیجه 29 بر 27 به پایان رسید.

 

با شروع ست دوم معنوی نژاد در پست خود باقی ماند و باز هم به خوبی جواب اعتماد ایگور را داد. ایران در این دست عالی سرویس زد و به دلیل حضور دو بلند زن آماده تنوع حمله خوبی نیز داشت. البته غفور هم برخلاف بازی های گذشته در حمله موفق بود. ایران موفق با حمایت مثال زدنی هواداران که سالن را روی سرشان گذاشته بودند 25 بر 20 ست دوم را نیز به سود خود پایان دهد.

 

در ست سوم انگار بازیکنان ایران توان خود را از دست داده بودند و خبری از نظم و انسجام دو ست قبل نبود. آرژانتین از توپ هایی که مهاجمان از دست می دادند به خوبی استفاده کرد و توانست از همان ابتدا از میزبان پیش افتد. ایران در این دقایق دریافت خوبی نداشت و مهاجمان ما به خوبی شناسایی می شدند. شاید حضور نظری افشار که از دریافت های خوبی برخوردار بود می توانست تغییری ایجاد کند اما آرژانتین با حفظ برتری 25 بر 20 ست را به نام خود ثبت کرد.

 

شاگردان ولاسکو در شروع ست چهارم نیز آرژانتین توانست بر فشار چند هزار هوادار ایرانی غلبه کند و با زدن سرویس های خوب اختلاف امتیازی خوبی ایجاد کند. ولاسکو به خوبی تیم ما را می شناخت و توانست با سرویس های خوب نبض بازی را در دست بگیرد. هرچند ایران توانست فاصله را به حداقل برساند اما بازی بی اشتباه آرژانتین کار را به ست پنجم کشاند. آن ها 25 بر 23 به برتری رسیدند.

 

شروع ست پنجم با مصدومیت معنوی نژاد آغاز شد و قائمی بار دیگر به ترکیب برگشت و این بار بهتر از قبل طاهر شد. ایران با توپ گیری های لیبرو های خوب و اسپک های غفور که گویا تازه موتورش گرم شده بود توانست این ست را به سود خود پایان دهد. هرچند انتطار بیشتری از تیم ایران می رفت ولی بازی همراه با اشتباه ایران در دوست سوم و چهارم کار را به ست پنجم کشاند. این ست پایانی را 15 بر 11 به پایان ببرد و بدین ترتیب پرونده هفته دوم لیگ جهانی با دو پیروزی و یک شکست بسته شد.

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


دیدگاه‌ها  

عدنان
0 # عدنان 1396-03-22 14:47
فقط بین بازیکنان جدید یک نفر جوان و لایق رو آوردند ، اونم معنوی نژاد ، بقیه اصلا بدرد نمیخورن
من موندم خجالت هم خوب چیزیه ، نظری افشار رو دیگه واسه چی آوردن ، که برنند ، کشورهای خارجی رو مسافرت کنه جاش باید اسفندیار بود ، یا اگه بحث فنی هم بود رحمان داوودی . چه قدر از نظام قانون مداری ولاسگو فاصله گرفتیم بازیکن 27 ساله و 26 ساله و 33 ساله آوردید الا اقل به شعور مردم احترام بزارید دیگه نگید جوان گرایی کردیم. این خواسته زیادیه؟!؟!؟!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی معینی
0 # علی معینی 1396-03-22 13:59
سلام:
تا هنگامی عالیجنابان پیمان اکبری، محمود موسوی ، امیر غفور و سعید معروف هستند
تیم ملی به خاموشی میرود .
این گروه برای تبلیغات خودشون هر کاری انجام میدهند.
اقای کولاکوویچ بسیار ترسو است و فقط پیرو عالیجناب پیمان اکبری است.
زنده باید جوانان و معنوی نژاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی معینی
0 # علی معینی 1396-03-22 13:57
سلام:
تا هنگامی عالیجنابان پیمان اکبری، محمود موسوی و سعید معروف هستند
تیم ملی به خاموشی میرود .
این گروه برای تبلیغات خودشون هر کاری انجام میدهند.
اقای کولاکوویچ بسیار ترسو است و فقط پیرو عالیجناب پیمان اکبری است.
زنده باید جوانان و معنوی نژاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ناشناس
0 # ناشناس 1396-03-22 16:41
اوفففففف تو هم که همه جا همینو میگی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
davood. z
0 # davood. z 1396-03-22 13:53
با آقای بهروز عزیز و دیگر دوستان منم موافقم ، امسال گذشته از اینکه نتیجه و مدال می خواستند که مگر معجزه ای بشه ، با وجود فرانسه ، برزیل ، و صربستان ، اما مزه هم نمی داد ، چون به جز برزیل و لهستان و صربستان ، هیچ تیمی شاکله ی خودشو انقدر حفظ نکرده ، همین فرانسه چهار تا از مهره های کلیدی ش غایبند اما صدر جدوله ، بقیه نفرات مثل غفور و سید که کلا مقدم هستند ، پس هیچی ، بهتر بود جوانان آینده دار امسال پخته میشدند ، برای قهرمانی جهان. اشتباه خیلی بزرگی کردید ، هم از اینا کتری بر نمیاد. هم جوان سوزی دارید میکنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Umia VC
0 # Umia VC 1396-03-22 13:00
اصلا کاری به تیم ندارم ولی بینی و بین الله رضا قرا چرا اومده تیم ؟؟؟؟؟؟؟وقتی نه سرویس خوب میزنه نه میتونه جانشین خوبی برا غفور باشه؟؟؟؟؟؟چرا تاجر رو نمیارین واقعا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه جوون گرایی هست چرا به جای مسعود غلامی 27 ساله سخی عیدی رو نمیارین ؟؟؟چرا به جا نظری افشار مرتضی شریفی رو نمیارین تا میدون دیده بشه ؟؟؟؟؟؟چرا جواد کریمی رو به عنوان پاسور نمیارین ؟؟؟؟؟چرا لیبرویی مثل حضرت پور جوون رو نمیارین ؟؟؟؟؟چرا قدرتی زنی مثل اسفندیار یا میلاد حمیدی رو نمیارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نفر به اینا جواب بده فقط
سغید معروف 32 سالشه فوق فوقش 4 سال 5 سال واسه تیم ملی خوبه بعدش کی رو میارین ؟؟؟؟؟؟؟
نظری افشار 33 ساله چرا اومده ؟؟؟؟؟؟مسعود غلامی چرا ؟؟؟؟؟؟
من جواب اینو میگم چون کادر فنی پیکان اومده رو کار ومتاسفم واسه تیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بهروز
0 # بهروز 1396-03-22 04:28
آقا جان مادرتان یک نفر همه ی این کامنت ها را خاصه دیدگاه های جناب بردیا را ترجمه کند و به دست ایگورخان برساند. ... البته دور از چشم پیمان خان اکبری ! ... آقای داورزنی! می دانم سرت شلوغ است و حسابی درگیر هستی اما والیبال، خانه ی اول شماست. ... شما را به این روزها و شب های عزیز، سوگند می دهم به نظرات دلسوزانه ی کارشناس ها توجه کن و سرسری از کنارشان نگذر. ... آقای داورزنی! شما برای این والیبال زحمت کشیده ای و نهالش را که حاج آقای یزدانی خرم کاشت و آبیاری کرد، شما مستحکم و تنومند کردی. ... پس دور از ذهن نیست که از خود شما انتظار داشته باشیم کاستی های کادرفنی را برطرف کنی. ... اول از همه این که چرا این سه چهار جوانی که می توانند / مانند معنوی نژاد/ عصای دست تیم ملی باشند چرا دعوت نمی شوند؟ ... آقای داورزنی! این جوری می خواستی با والیبال ملی، جریان اجتماعی درست کنی؟ ... دست مریزاد !
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بهمن زرین کوب
0 # بهمن زرین کوب 1396-03-22 04:12
موفت موفت 6 امتیاز بازی برابر بلژیک و آرژانتین رو از دست دادن و 4 امتیاز از مجموع 9 امتیاز کسب کردند ، از اینا آبی گرم نمیشه ، باید معنوی نژاد فیکس زمین باشه ، اما غفور داغون شده ، کوه هم باشه خسته میشه فقط اون بود که تیم رو نجات داد با وای های طلایی معروف
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مریم محبی
0 # مریم محبی 1396-03-22 03:57
با سلام بر همگی و جناب بردیا که به من لطف داشتند ، در رابطه با نظرم باید بگم کادرفنی اونی نبود که والیبال ایران احتیاج داشت ولی به ناچار باید باهاشون ادامه بدن شاید به مرور زمان بهتر عمل کردند. در بازی امشب با آرژانتین اگه معنوی نژاد رو نداشتیم به مشکل بر می خوردیم. معروف هم عالی بازی کرد ، اما موسوی و به ویژه غفور وضعیت خیلی نامطلوبی دارند و قرا هم که خیلی ضعیف هست ، و برای سرویس ساده برای تیمی که اغلب نفراتش در زمین سرویس ساده میزدند و نتیجه نمی گرفتند عجیبه که باز هم از رضا قرا برای سرویس موجی استفاده می کردند! در صورتیکه مثلا برزیل از ترکیب 14 نفره به جز دو نفر لیبرو که باید حساب نکنیم ، فقط یک نفر دفاع وسط شون سوزار سرویس ساده میرنه ، ولی بازم از نیمکت پرشی زن می آوردند برای بهم ریختن دریافت ، یا ایتالیا دفاع وسط رو می آورد بیرون و آنتونوف رو آماده زدن بهترین سرویس میکرد و نتیجه هم میگرفت ، چقدر هم تیم ما رو آزار داد. امیدوارم به دقت آقای کولاکوویچ برای سال بعد بازی هارو رصد کنه ، و بهترین هارو گلچین کنه از جمله تاجر و....... اما چیزی نگران کننده ست این احتیاط بیش از حده. که کولاکوویچ چنین شخصیتی داره که برای والیبال ما اصلا خوب نیست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سیامک گلشیری
0 # سیامک گلشیری 1396-03-22 03:38
سجاد 2 یه بار هم که شده بنشین والیبال اروپا رو ببین بعد اگه صحبت های بی منطق و اساس کردی اشکال نداره ، چیزی بهت نمی گم چون خودت باید پی ببری به بی پایه و اساس بودنه نظرت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ناصر ابراهیمی
0 # ناصر ابراهیمی 1396-03-22 03:33
ممنون از لطف و بزرگواری جناب بردیا
با تایید صحبت های کامل شما و سبحان الوندی ، و الهام عابدینی باید بگم به نظر من تیم ما در هفته ی سوم کارش خیلی خیلی سخت تر از تهران میشه ، لهستان برای جبران شکست میاد ، روسیه خوب سرویس میزنن و ایتالیا رو شکست دادن ، آمریکا هم هفته ی دوم عالی شده و هماهنگ تر بازی میکنند ، با اینکه از ستاره های بزرگ شون به جز تایلور ساندر خبری نیست ، اما کار ما با توجه به وضعیت غفور و نا آمادگی ایشون خیلی سخته ، موسوی هم نسبتا مصدومه ، نبود جایگزین مطمئن برای غفور خیلی وضعیت رو پیچیده و دشوار می کنه و معنوی نژاد هم امیدوارم مصدومیتش جزئی باشه و به روند روبه رشدش تاثیر منفی نزاره ، چون ستاره نجات دهنده ما مقابله آرژانتین بود ، باید از اول فیکس بازی کنه و قائمی برای زدن سرویس وارد زمین بشه در هفته ی سوم ، جای مدافعین وسط ، غلامی ، یا غفور و.... که ساده سرویس میزنند. مگر این که واقعا در دریافت معنوی نژاد خیلی ضعیف عمل کنه برای توپ گیری قائمی بیاد داخل زمین ، اما امیدوارم اینطور نشه و کادر فنی از اول معنوی نژاد رو فیکس انتخاب کنه ، تا در حمله دچار مشکل کمتر بشیم بخاطر مصدومیت غفور منظورم هست ، ولی در کل امسال تیم ما آماده نیست و اگر به دور بعد هم صعود کنه ، من فکر میکنم زیر 5 درصد به مدال برسه. امیدوارم اینطور نباشه اما من این طور فکر میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
یاسر تقوایی
0 # یاسر تقوایی 1396-03-22 03:08
این همه کامنت حرفه ای خوندم به جز این حرف سجاد 2 ، کمی فکر کن یا بیشتر اطلاعات داشته باش ، بعد اظهار نظر کن ، خانم عابدینی یکی از با دانش ترین و دلسوز ترین افراد سایت هستش و همیشه مطالبش آموزنده.
قائمی سه دفاع رو گیج میکنه یعنی چی؟!!! توپ رو نمی تونه امتیاز کنه به خاطر کم جون بودنه اسپک هاش ، بد شد یک ستاره 22 ساله اومد تیم رو با قدرت در اسپک نجات داد ، بعد چه ربطی داره که مصدوم شدنش رو اینجوری توجیه می کنی ، بازیکن رو هم کل دنیا میارن از ذخیره واسه سرویس پرشی ، حالا خوبه نمونه ش با ایتالیا بازی داشتیم و آنتونوف چه در لیگ جهانی 2016 تو تهران ، چه در المپیک ریو ، و چه در همین هفته ی اول و بازی اول ما با ایتالیا اومد از ذخیره سرویس پرشی با چه سرعتی زد و نتیجه هم گرفتند هم امسال هم پارسال.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
صادقی
0 # صادقی 1396-03-22 02:58
چرا زورت میاد معنوی نژاد به خاطر یک حادثه طبیعی مصدوم شد ، ایشالا هم که چیزی نیست ،، اگه نبود که له شده بودیم ، قائمی که نمی تونست توپ رو بخوابونه ، ضمنا همه جای دنیا هم بازیکن میارن واسه سرویس پرشی از ذخیره . صحبت های شما چقدر عجیب و سطحی بود آقای سجاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
شهروز امینی
0 # شهروز امینی 1396-03-22 02:54
چی؟؟؟!!!!!
هیچ جای دنیای بازیکن نمیارن واسه سرویس پرشی؟!!!! من تا حالا یک حرف درست و حسابی و حرفه ای از این سجاد 2 ندیدم ، بر عکس خانم عابدینی کاملا درست و دقیق گفت.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
گیتی گنبد
0 # گیتی گنبد 1396-03-22 02:51
سجاد 2 با اون نظر ابتدایی ت. بهتره بیشتر اطلاعات داشته باشی ، که میگی هیچ کجای دنیا بازیکن نمیارن واسه سرویس پرشی!!!!!! پس آنتونوف رو بلنجینی سرمربی ایتالیا یادت رفته میاره ، سرویس پرشی بزنه ، بازی با برزیل یادت رفته 2014 لیگ جهانی با ایران و تو بازی های المپیک ریو با سایرین فلیپه لیپه فونتلس از ذخیره می اومد فقط واسه سرویس پرشی ، یا کاپیکا شوجی پاسور دوم آمریکا هم همین طور تو المپیک ریو بازی اول آمریکا و ایتالیا اومد فقط واسه سرویس پرشی؟؟!!! جام جهانی ایران با روسیه چطور ؟ یک بازیکن از ذخیره آوند با شماره 20 با سرعت سرویس هم ازمون امتیاز گرفت و.............
در مورد قائمی هم می گفتی واسه توپ گیری باز یه چیزی ، یعنی چی قائمی دفاع رو گیج می کنه چپ دسته!!!! قدرت در اسپک نداره ، معنوی نژاد نبود سه بر صفر باخته بودیم. واسه زدن سرویس هم قائمی عالیه و همه حتی دنیا مرسوم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
محمد رضا شفیعی
0 # محمد رضا شفیعی 1396-03-22 01:57
این مربی و دستیاراش منجمله اکبری رو آوردن فقط پولدار کنن ، همین . یکی نیست بگه آخه ترسو ، چرا بازیکن میاری با سرویس ساده محتاطانه نتیجه بگیری ، بلنجینی هم بازیکن می آورد واسه سرویس تو ایتالیا. تاجر و رحمان داوودی بودن تو ترکیب به همراه معنوی نژاد ، آرژانتین رو سه بر صفر می بردیم ، می بینه آرژانتین فقط پاس کوتاه میده و از این را نتیجه میگیره مدام ، و فقط تکیه ش رو سرعت هستا ، اما بازم ول کن نیست قرا رو میاره سرویس ساده بزنه. ببین ببین چه الکلی الکی از تیم قعر جدولی با این همه تماشاگر یک امتیاز از دست داد . این مربی به درد بخور نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بردیا
0 # بردیا 1396-03-22 01:30
با عرض ادب و احترام:
صحبت های موشکافانه سبحان الوندی ، جمشید جهانی و الهام عابدینی بسیار دقیق و تحسین برانگیز است ، بسیار مشتاقم دیدگاه نیما ایزدی گرامی و reza-hw گرامی و ناصر ابراهیمی عزیز و مریم محبی گرامی و xb عزیز را به علت دانش بالای آنان برای خرد جمعی بدانم.
بازی امشب نشان داد که کادر فنی چقدر متأسفم باید بگویم به معنی فنی کلمه « ترسو » است . آرژانتین تیمی است که بسیار سرعتی عمل میکند که دوستان به خوبی توضیح دادند و اگر دچکو پاسور اصلی آرژانتین و اوریارته پاسور دوم آرژانتین و از همه مهمتر فاکنتو کونته در ایران بودند تیم ایران شکست میخورد. با این روند در تورنمنت مهم و سنگین قهرمانی جهان به شدت به مشکل برمی خوریم . به باور من باید برای جام بین قاره ای شهریورماه فکری به حال قطر پاسور کرد. رضا قرا باید خط بخورد سرمربی تیم ملی اصرار عجیبی برای زدن سرویس توسط قرا دارد که اصلا قابله هضم نیست! میکائیل تاجر نباید روی زمین بماند و در کنار او اسفندیار جوان 19 ساله را به علت فیزیک بدنی قوی و سرعت اسپک و سرویس محیای پست پشت خط کرد ، چون در دریافت ساعد ندارد و مانند میرزا جان پور عمل میکند 205 سانت قامت اوست. و از بین غفور ، تاجر و اسفندیار دو مهره ای که عملکرد بهتری داشتند انتخاب شوند. در کنار معروف جواد کریمی را آماده کنند ، و در پست دریافت کننده از رحمان داوودی غافل نشوند ، در پست سرعتی هم سه سرعتی زن کافی ست ، سید موسوی ، سخی عیدی و تشکری بهترین نفرات در ایران هستند ، مسعود و عادل غلامی و سامان فائزی اصلا کارایی ندارند و از والیبال مدرن به شدت فاصله دارند. نظری افشار در ترکیب چه میکند؟؟!!!!! در مجموع گمان نمیکنم کولاکوویچ و دستیاران او بتوانند کاری جهت پیشرفت انجام دهند ، معنوی نژادی که کنار دستشان است را در مواقع ای که عقب می افتند ، تازه می بینند ، چه برسد به ایجاد دگرگونی و تغییر دیگر نفرات.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Xb
0 # Xb 1396-03-24 02:05
با عرض سلام و احترام خدمت شما و سایر دوستان و تشکر از لطفتون نسبت به بنده.
ببخشید دیر جواب میدم، بنده الان دیدم این نظرات رو و با اینکه شخص شما و سایر دوستان گفتنی ها رو گفتن، فقط از باب اینکه جسارت نشه نسبت به لطف شما چند جمله عرض می‌کنم.
یکی از مشکلات ایران اینه که تیم نیست، یعنی روزی که سرعتی زنها تو اوج هستن، دریافتها نمیرسه، روزی که دریافت کننده ها عالی هستن، مثل بازی آرژانتین، سرعتی زنها اینجوری هستن، وقتی اینها هر دو خوبن، پاسور و قطر پاسور خوب نیستن، خلاصه اینکه همیشه ی جای تیم میلنگه.
دوم اینکه از دلایل اصلی نتیجه نگرفتن ایران تو این دوهفته، مصدومیت غفور هست، کادر فنی باید به غفور استراحت می‌داد و امسال غفور می‌شد ذخیره ی میکاییل تاجر اما دیدیم که در انتخاب بازیکن چه ها که نشد و فقط بازیکنان سه تیم تهرانی دعوت شدن و بازیکنان شایسته ای چون تاجر، تشکری و...چون در تیم‌های تهرانی بازی نکرده بودن به جاشون امثال قرا و غلامی از سایپا و...اومدن که نتیجه ش شد این.
و سومین دلیل نتیجه نگرفتن تیم لیبروهاش هستن ، با اینکه خوب هستن، اما در حد عالی نیستن، طوری که در اصلی ترین وظیفه شون که توپ گیری هست، معروف و عبادی پور بهتر از اینها عمل کردن، به نظر بنده علیزاده لیبروی ارومیه در دریافت سرویس بهتر میتونست عمل کنه و علی حسینی لیبروی پارسه در توپگیری
و دلیل دیگه ش هم عدم شناخت کولاکوویچ از بازیکنان هست، وقتی میبینه غفور مصدوم هست، و قرا خوب نیست در اون پست و دریافت کننده هاشم ( عبادی پور و قائمی) خوب هستن، می‌تونه از معنوی نژاد در پست پشت خط زن هم استفاده کنه، اما نمیکنه و اینجوری میشه.
باز هم از نظر لطفی که داشتید به بنده تشکر می‌کنم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امیر خان
0 # امیر خان 1396-03-22 01:00
مردیم م م م م م تا بردیم م م م م م م
به تیم قعر جدولی آرژانتین هم امتیاز دادیم و حتی بازم داشتیم می باختیم
هر دفعه با آرژانتین بازی داریم و می بازند می گند ولاسکو خیلی رو ما شناخت داره آخه خاک عالم .. چه ربطی داره و چه توجیه بی خودی که می کنید اگه همیشه اینجوری هست پس چطور تیم ملی نتوست صربستان رو ببره یا 5 سته کنه در حالی که سر مربی ایران چندین سال سر مربی صربستان بوده و شناخت کافی از اونها داشت ؟؟؟؟ پس دیگه از این حرفها نزنید. در ضمن ولاسکو خدا نیست فقط والیبال ایران رو متحول کرد که هر مربی تراز اول دیگه هم که اون زمان می اومد همین کار رو می کرد. با این بازیها و بی غیرتی ها و ضعف ها که مهمترینتش بلد نبودن زدن سرویس هست که از زمان شاه تا الان درست نشده و ادامه داره خودمون رو برای 3 باخت هفته آینده آماده کردیم.... جملان هفته آینده محتشمیان و کاویانی سایر کارشناسان پاچه خور صدا و سیما هم حفظیم : لهستان که قهرمان جهان بوده - روسیه که قهرمان المپیک لندن بوده - آمریکا که قهرمان لیگ جهانی بوده .... با این باختها هیچ چی ار ارزشهای بچه های ما کم نمیشه !!!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
الهام عابدینی
0 # الهام عابدینی 1396-03-22 00:42
امشب دیگه ایمان آوردم که کولاکوویچ بدترین انتخاب بود ، و چرا یه سری از افراد با دانش سایت حرص می خوردن اون موقع که استویچف رو از دست ندیم. بیخود نبود. با این تعویض های مسخره ش ، کولاکوویچ که گوش به فرمان خوبی هم هست ، قرا رو مدام میاره واسه سرویس ، قائمی اسپکش خیلی ضعیفه ، باید از اول معنوی نژاد تو ترکیب فیکس میشد و قائمی میومد واسه زدن سرویس پرشی ، نه رضا قرا ، با سرویس اعصاب خرد کن ساده ش ، بابا نباید توپ به سرعتی های آرژانتین برسه ، هیچکدوم اصلا دفاع نشدن و خیلی کم فقط اشتباه منفی داشتند . آرژانتین 90 درصد امتیاز هاش توسط سرعتی زنا هستند
وقتی غفور انقدر داغونه چرا میکائیل تاجر رو دعوت نکرده ، معروف بهترین پاس ها رو به معنوی نژاد و عبادی پور داد ، معنوی نژاد که ناجی برد ما بود ، عبادی پور هم خوب بود. اما این سرمربی و این کادر فنی فقط به درجا زدن والیبال سرعت می بخشند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سجاد ۲
0 # سجاد ۲ 1396-03-22 01:28
اگر معنوی بازیکن فیکس نیست فقط بخاطر روحیه و انگیزس اگر از اول بازی تو باشه عمرا به این خوبی بازی کنه و همینطور بهش فشار میاد و مصدوم میشه (که شد)
بعد هم تو هیچ کجای دنیا کسی رو برای سرویس پرشی زدن تو زمین نمیارن
وجود قائمی هم برای تیم خیلی خوبه چون چپ دسته و دفاع حریف رو گیج میکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
arash ahmadi
0 # arash ahmadi 1396-03-22 00:42
یعنی چی که شایسته این برد بودیم؟!!!!!!!!! !!! حرفیست از روی بازار گرمی، اقای مربی تعویض در والیبال مث فوتبال نیست معنوی نژاد رو ست سوم و بیشتر هم ست چهارم میکشیدی بیرون واسه استراحت دادن و نیز معروف رو در جند موقعیت باس میکشیدی بیرون و همینطور غفور رو واسه استراحت میکشیدی بیرون تو بیشتر مث تماشاچی محو بازی شده بودی و واسه همین روی بازی مدیریت لازم رو نداشتی، تو میخوای چیکار کنی با والیبال ایران؟ آقای داورزنی کجایی مربی اوردی دیگه کارت تموم شده؟!!!!! یک نفر رو از اون کادر ببر پیش خودت تا جیک و پیک نیمکت و نیز روزهای بین مسابقات رو بهت خبررسونی کنه تا ببینی کادر موجود شایسته نیمکت والیبال رو به رشد ایران رو دارن یا نه، همینطور که میشه بازیکن تعویض کرد در وسط بازی همینطور میشه مربی و کمک مربی رو عوض کرد و همانطور که بازیکن تعویضی خودش رو میخواد ثابت کنه به سرمربی، مربی جدید هم نهایت تلاشش رو میکنه و هم متوجه میشه که نباس پا رو از گلیم بیشتر دراز کرد و میفهمه که سرمربی، سرمربی هستش و مربی هم فقط مربی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
جمشید جهانی
0 # جمشید جهانی 1396-03-22 00:36
این بازی نشون داد تیم ما نه تنها استفاده درستی از نیروی انسانی موجود نمیکنه بلکه حتی برنامه درستی برای بازی هم نداره. این مسئله یعنی سر مربی کنترلی روی تیم نداره و یا از اون بدتر اینکه کفایت فنی لازم برای اداره تیمی مثل ما رو نداره. فراموش نکنیم والیبال ما هنوز نوپا است و نیاز به نیروی فنی ورزیده و یا به قولی تئوریسین والیبال نیاز برای گردشش که متاسفانه بعد از ولاسکئ چنین فردی به والیبال ما نیامد و من در عجبم که اگر قرار بود وضع کادر فنی اینی که الان هست باشد چرا لوزانو عوض شد و ماه ها تیم بدون مربی و مسئولین مشغول بازی با نامها بودند.
به هر جهت این رویه موجود در والیبال ایران فقط به نفع یکسری بازیکن و مربی و مدیره که دارن کاسبی میکنن وگرنه نه تنها سازندگی نداره بلکه باعث استهلاک نیروهای جوان و توانا میشه. مثالش رو هم میبینیم بازیکنانی مثل تاجر ، داوودی، اسفندیار و کریمی در تیم استفاده نمیشن. بازیکنی مثل معنوی نژاد تنها در دو بازی از 6 بازی اون هم نصفه و نیمه بازی میکنه و به مصدومیت کشیده میشه و از همه مهمتر تیم برنامه ای برای آماده سازی و بازی نداره. امشب دیدیم یک تفکر فنی پخته و ورزیده پشت یک تیم متوسط سطح تیم رو حتی با بازیکنان رزرو چگونه بالا میبره.
الان ما داریم چوب فراری دادن ولاسکو، در اختیار باندها قرار دادن تیم ملی و عدم جذب کادر فنی سطح بالا رو میخوریم و در سالهای آینده تاوانش را با خروج از سطح اول والیبال دنیا خواهیم داد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ناشناس
0 # ناشناس 1396-03-22 00:32
امید وارم به معنوی نژاد بشتر میدون بده اگه به جوون هایی مثل اون توجه بشه اینده درخشانی داریم امیدوارم در هفته بعدی بتونیم عملکرد خوبی نسبت به دو هفته قبل داشته باشیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سبحان الوندی
0 # سبحان الوندی 1396-03-22 00:28
کادر فنی بسیار ضعیفه ، امکان نداره ایران با این کادر فنی ترسو بتونه موفق باشه در قهرمانی جهان ، به دور بعد لیگ جهانی هم احتمال زیاد صعود نمیکنن اگرم صعود کنن به جمع 4 تیم زیر ده درصد برسند ، با این وضعیت فوق العاده ضعیف غفور که نه سرویس میتونه بزنه ، نه آبشار خوب میزنه ، جایگزین هم که نداره ، چون لهستان امشب سه بر یک کانادا رو برده ، آمریکا هم دیشب ایتایا رو سه بر صفر برده بود و روسیه هم امشب سه بر دو ایتالیا رو برده ، ایتالیایی که ما رو فقط تونسته تا حالا شکست بده و به بقیه باخته ، بعد ما با اینها بازی داریم.
ستاره میدان معنوی نژاد بود ، قابله توجه دوستان سعید معروف هم کلی ازش تعریف کرد که دست از یغه ش بعضی ها نمی کشند . توپ نباید به سرعتی زنای آرژانتین برسه ، اینا بخصوص سوله غیر قابل دفاع هستند ، باید دریافت اینا بهم بریزه ، تا سرعتی نزنن ، غفور ضعیف ترین بازیکن بود ، موسوی هم مثل اون اصلا آماده نیستند ، وقتی غفور یا غلامی میرن سر سرویس ، به جای اینکه مثلا چون قائمی چون نیکمت نشین بود بیاد سرویس بزنه ، رضا قرا رو کولاکوویچ میاره واسه سرویس ساده!!!! بزرگترین ضعف فرهاد قائمی هم اسپکش هست که فوق العاده ضعیفه. معنوی نژاد نبود سه بر صفر باخته بودیم ، این پیروزی اصلا دلچسب نبود حالا خوبه دچکو پاسور اصلی شون و فاکونتو کونته داخل زمین نبودند. تیم آرژانتین با ولاسگو و این دو نفر واسه قهرمانی جهان میشه سرطان واسه تیم ایران مثله جام جهانی و المپیک ریو ، سه امتیاز موفت رو از دست دادن هم برابر آرژانتین ، و هم برابر بلژیک با این کادر فنی ترسو و محتاط
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
احمد امینی
0 # احمد امینی 1396-03-22 00:21
با بازی دو - صفر چکار کردن... توی گیمهای سه و چهار نیاز به تمرکز و حوصله داشتند چون فشار کمتری روشون بود.... این مربی هم که هویجه.... هنوز نمی دونه توی حمله با اون دفاع و توپ جمع کن ها قایمی کارایی نداره ............ معنوی نژاد دیگه باید چقدر خودش رو نشون بده؟!!!!!؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org