مسابقات لیگ جهانی والیبال برای ایران درحالی شروع شد که طبق معمول بازی‌های لیگ جهانی در والیبال با سانسور همراه بود.

لیگ جهانی

تیم جوان شده والیبال ایران درحالی در شهر پیازا و پیش چشمان بیش از 10 هزار طرفدار برگزار می شد ، به مصاف هم رفتند. مسابقه باز به دلیل حضور خانم های ایتالیایی و البته معدود خانم های ایرانی حاضر در استادیوم و البته مشکلات عدیده برای پخش تصاویر ، با سانسور و پخش تصاویر آهسته همراه بود. 

 

در شروع بازی ، ایتالیایی ها که این بار تورانو و زایتسف را در تیم شان نداشتند ، ابتدا پیش افتادند اما تیم جوان شده ما خیلی خوب توانستند امتیاز ها را جبران کنند تا در امتیاز 6 با آنها برابر باشیم. در ترکیب اصلی ما ، این بار مسعود غلامی در ترکیب قرار گرفته بود. بازیکنانی مثل غفور ، مرندی ، معروف ، غلامی و قائمی هم در ترکیب بودند. ایتالیایی ها زودتر از ما به امتیاز 8 رسیدند و اولین وقت استراحت به نام آنها بود. در ادامه اما بازی با همین فاصله دو امتیاز پیش می رفت. ایتالیایی ها 13 شدند و ما به امتیاز 11 رسیدیم. در این امتیاز بود که کلاکویچ برای تیمش وقت استراحت گرفت و با بازیکنانش جدی صحبت کرد . او از امتیازی که باید با ضربه عادل غلامی می گرفتیم اما از دست رفت ، نکاتی داشت که سریع توضیح داد.

 

میلاد عبادی پور توانست امتیاز 12 را برای ایران بگیرد اما ایتالیایی ها به امتیاز 15 رسیدند. غفور گیرنده امتیاز 13 ایران بود. ایتالیایی ها با رسیدن به امتیاز 16 ؛ دومین وقت را هم زودتر به نام خودشان کردند. 

 

امتیاز 14 ما را فرهاد قائمی گرفت. 

 

روند امتیازگیری دو تیم تا 23 بر 19 پیش رفت و ایتالیا در آستانه بردن ست اول قرار گرفت. امتیاز 20 ایران را میرزاجانپور گرفت. امتیاز 21 را هم فرهاد قائمی خیلی زیبا روی پاس عالی معروف گرفت و باز امتیاز کم شد. 

 

رضا قرا در خط سرویس بود. یک رقابت عالی بر سر امتیاز بعدی و ضربه زیبای غفور. ما حالا 22 امتیاز داشتیم. ایتالیایی ها بعد از یک وقت استراحت توانستند 24 شوند. سرویس زیبای لوکا ویتوری هم توانست امتیاز 25 را برای آبی ها به همراه داشته باشند و آنها این ست را در خانه ببرند.

 

 

ست دوم:

با شروع ست دوم این تیم ملی ایران بود که بازی را بهتر شروع کرد. ایران تا امتیاز 13 از ایتالیایی ها پیش بود و داشتیم بازی بهتری را می دیدیم اما یکباره تیم ملی ما برای دقایقی روند بازی از دستش خارج شد و در چند پوئن متوالی ، ما جا ماندیم و آنها به امتیاز 18 رسیدند. بعد از این بچه های ما دو امتیاز گرفتند و 16 شدیم ولی باز سرویس از دست رفته قائمی ، نتیجه بازی را 19 برای ایتالیا کرد. میلاد عبادی پور خیلی سریع امتیاز 17 ما را گرفت تا فاصله باز کم شود.

 

امتیازات در ادامه 22 بر 20 شد. امتیاز 23 را هم ایتالیایی ها قبل از ما گرفتند. روی سکوها هم پلیس ایتالیا این بار پارچه نوشت هایی که تعدادی از طرفداران ایرانی در دست داشتند را جمع کردند که احتمالا به خواست مسئولان فدراسیون والیبال ما و توافقات جدید ایران با لیگ جهانی بوده است.

 

بچه ها در ادامه به امتیاز 22 رسیدند. مربی ایتالیا وقت استراحت گرفت تا ست را از دست ندهد. مسعود غلامی با دفاعی عالی ، بازی را برابر کرد. امتیاز عجیب 24 بعد از بارها رفت و برگشت ، به ایتالیا رسید . امتیازی که بچه ها خیلی برای داشتنش تلاش کردند اما ضربه آخر مسعود غلامی ناباورانه بیرون رفت. لحظه ای بعد ایتالیایی ها توانستند امتیاز 25 را بگیرند و دو ست از ما پیش افتادند.

منبع: خبر آنلاین

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


دیدگاه‌ها  

D.a
+1 # D.a 1396-03-13 19:19
ممنون از همه دوستان و نظراتشون
به نظرم ما نتیجه گرایی در تیم های پایه رو فدای جوون گرایی تو تیم ملی کردیم حتی سیچلو هم گفته معنوی نژاد رو برای امیدهای جهان میخواد. شاید یکی از دلیل های اصلی عدم جون گرایی در گیر بودن تیم های پایه تو مسابقات جهانیه که به نظرم باید این جونا رو به تیم ملی میدادن
با این حال برخی نفرات دعوت شده به تیم ملی شایستگس ندارن
من امیدوارم کولاکوویچ باید با شناخت بهتری برای مسابقات بعدی نفرات رو انتخاب کنه باید به این مربی فرصت داد البته به شرطی که قدرت ریسک داشته باشه و اینقدر از اکبری حرف شنوی نداشته باشه و خودش بازیکنای شایسته رو دعوت کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
گیتی
-1 # گیتی 1396-03-13 18:48
غفور ازوقتی رفت پیکان بی شخصیت شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
صادقی
+4 # صادقی 1396-03-13 15:12
والیبال ایران رو نباید دیگه زنده دید ، چون فقط کیلو کیلو وزن کم میکنیم از استرس.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مریم محبی
+5 # مریم محبی 1396-03-13 15:10
امشب هم می بازیم من مطمئنم ، نه سرویس بلدن ، غفور قشنگ معلومه مصدومه ، نه قدرت دارن آبشارهای مهاجمین ، و تو دریافت هم که ضعیفیم ، دفاع وسط هم از همه بدتر
حالا خوبه قائمی و عبادی پور دو نفری که بهترین ساعدها رو دارند تو زمین بودند ، وگرنه خیلی خیلی بیشتر از سرویس های ایتالیایی ها لطمه می خوردیم ، بازیکنان جدید بدتر پسرفت میارن واسه تیم ، رفتن بازیکنان بالای 25 سال رو آوردن ، بعد میگن جوون گرایی کردیم!!!!! کاش میکائیل تاجر بود تا پشت خط زنی رو نشون ایتالیا بده ، لوکا وتوری هم چپ دست بود ولی به گرد پای تاجر نمیرسه ، آقا اگه بحث شایسته سالاری نیست و مهارت فنی دخیل نیست. بهتره شهرام محمودی برگرده ، چون به نظر من بعد از تاجر از همه بهتره کنار غفور باشه البته غفور آماده نه مصدوم ، با اون سرویس ، قشنگ داخل زمین لنگ میزد. در کل باید روی اسامی تجدید نظر کنه سرمربی و عقلش رو دست اکبری نده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بیتا
+8 # بیتا 1396-03-13 14:57
فک نکنم کولاکویچ مربی بدی باشه
فقط زیر بلیط اکبریه
این بده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ناصر ابراهیمی
+7 # ناصر ابراهیمی 1396-03-13 14:53
دیگه مطمئن شدم والیبال ایران کاملا متوسطه و بیشتر از این نباید ازش انتظار داشت ، با اون وضع افتضاح سرویس ساده و دریافت ضعیف به لطف لیگ ایران ، تو زدن اسپک هم که مشکل داریم ، معروف به خاطر اینکه مهره ی با ارزشی هست باید و باید سرویس پرشی یاد بگیره چون از اون کوتاه تراش بلدند ، بقیه هم مثله عادل غلامی ، مسعود غلامی ، نظری افشار ، قرا ، صالح افزون باید دورشون یک خط قرمز بکشه کولاکوویچ ، گوش دادن به اکبری این بلا رو سر تیم آورد . امتیاز آخر هم عبادی پور به جای اینکه ریسک کنه و با سرعت سیروس بزنه ، توپ رو تقدیم ایتالیا می کنه تا وتوری اون‌جوری امتیاز بگیره و بازی تموم شه!
ترس برادر مرگه ، تیم ما نترس نیست. اینجاست که آدم یاد تاجر می افته که جاش خالی بود ، بقیه پشت ها هم هزار بار گفتیم بالا تشکری و عیدی ، کریمی ، اسفندیار ، اسمعیل نژاد رو با خودت ببر آقای کولاکوویچ. تا این جوری در نبود تا از بهترین های جهان تورنا و زایتسف نبازیم ، اونا بودند که پودر میشدیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
گیتی گنبد
+5 # گیتی گنبد 1396-03-13 14:38
ایتالیا 12 ایران صفر!!!!! 4 تا بازی پشت سر هم یک ست هم از ایتالیا نمیگیرند!!! حتی اگه زایتسف و تورنا ، ستون های ایتالیا نباشند. این تیم امیدی بهش نیست و به برزیل و لهستان هم می بازیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بردیا
+5 # بردیا 1396-03-13 14:35
با عرض ادب و احترام:
اغلب دوستان نکته های مهمی را مطرح کردند ، اما تحلیل آقای جمشید جهانی بسیار حرفه ای و حساب شده بود ، امیدوارم به دقت پیام ایشان را بخوانید.
برجسته ترین نکته ی باخت ایران زدن سرویس پرشی توسط ایتالیایی ها و در عین حال استفاده بیش از حد ایران در زدن سرویس ساده بود. جای خالی میکائیل تاجر به شدت حس میشد ، در مورد موسوی هم هیچ سرعتی زنی به توانمندی او نیست و درکنار او سخی عیدی و تشکری بهترین نفرات بودند ، هر دو مدافع های میانی به شدت ضعیف بودند ، شناخت کولاکوویچ از کوچینک نفرات داخل زمین خوب بود ، حداقل دانش و شناخت او از او لوزانو بسیار بیشتر است . اما ترکیب 14 نفره نقص دارد که کار را گره زده! ، غفور اصلا آماده نبود و باید امسال استراحت می کرد. جوان گرایی نیز اصلا صورت نگرفته و صالح افزون و مسعود غلامی 25 سال سن دارند ، قرا نیز 26 ساله ، و نظری افشار 33 ساله است ، بهترین فرصت بود جوانانی مثله کریمی و اسفندیار در این بازی ها محک بخورند ، سایرین از والیبال مدرن دور هستند و حضورشان تیم را ضعیف تر هم خواهد کرد و آقچه لی نیز تحلیل رفته. جیانلی با 18 سال سن به تهران آمد. متأسفانه در تیم یک دریافت کننده کامل وجود ندارد برای همین ضربه می خوریم ، قائمی در زدن اسپک ضعف دارد ، عبادی پور نیز در سرعت سرویس نه چندان خوب و در اسپک متوسط است. میرزاجان پور در دریافت بسیار ضعیف است که نمیشود او را داخل زمین آورد وگرنه در زدن اسپک بهترین است. معنوی نژاد هم بیش از حد در نیمکت است و باید به او اجازه ی خودنمایی داد در صورت آماده بودن. در مجموع تیم ما به لحاظ فنی از سایر تیم های مطرح و ایتالیا حتی با عدم استفاده از زایتسف و خوان تورنا ضعیف تر است و طبیعی ست که با این مشکلات ببازیم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
روژان ارومیه
-1 # روژان ارومیه 1396-03-13 14:12
اینجوری نگین راجع به اقاااای غفور
ایشون برای این که مصدوم نشن زیااادبه خودشون فشارنمیارن
اخه میدونین اگه دوباره مصدوم بشه ممکنه نتونه سه چهار ماهه دیگه برای پیکان بازی کنه
حیف نیس تیم بافرهنگی مثل پیکان رو فدای تیم کشورش بکنه؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
میلاد میلانی
+10 # میلاد میلانی 1396-03-13 13:31
بی شک مهمترین عاملی که دیشب. ما ضربه زد ، مدافعای وسط ما بودن،جایی که عادل و مسعود غلامی هیچ حرفی برای گفتن نداشتن، بارها انتقاد شد که سخی عیدی وآرمین تشکری جاشون تو تیم بود نه مسعود غلامی ، بنده خودم هفته قبل چهارشنبه شب سخی عیدیو توی یه سالن ورزشی دیدم سرحالو آماده بدون خطا قدرتی ترین سرویسارو میزد.چرا باید مسعود غلامی که ساده ترین آبشار رو نمیتونه بزنه ،فیکسه تیمه ملیه ما باشه که ست دومو دو دستی تقدیمه ما کنه؟ چرا هیچکدوم از سه تا سرعتیه ما نباید سرویس پرشی بزنن؟ از شیش نفر ما فقط قائمی و عبادیپور سرویس پرشی میزنن و بقیه موجی، هرچند سرویس موجی خطای کمتری داره اما زمانی کارسازه که ما توی خط دفاع مدافعای قدرتمندی داشته باشیم تا توپه برگشتو دفاع کنن.اما برای مایی که داریم از مسعود غلامی تو دفاع استفاده میکنیم،سرویس موجی یعنی خودکشی.به نظرم دیشب فقط قائمی و عبادیپور درخشیدن و امیدوارم امشب،شبه درخشش همه بازیکنامون باشه. یادمون نره والیبال یک بازی شش نفره نیست بلکه یک بازی دوازده نفرست.اینایی که مارو بردن نیمکت نشینای پارساله ایتالیا بودن،آنتونوف با هربار ورودش بارها دریافت مارو با مشکل مواجه کرد.ما دیشب از نیمکتمون چه استفاده ای کردیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی0511
+9 # علی0511 1396-03-13 13:15
مسعود غلامی واقعا افتضاح بازی کرد....چرا تشکری رو نبردن با خودشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟!!!!!!!!!!!! :oops:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی0511
+5 # علی0511 1396-03-13 13:14
سلام دوستان بازی رو تماشا کردم باید به جد بگم با زدن این سرویس های بچه گانه و ابتدایی مقابل این تیم های بزرگی حرفی برای گفتن نداریم شک نکنید...بازم قایمی و عبادی بور خوب بودن ولی تعجبم اینه غفور چرا از سرویس های ابتدایی استفاده میکنه.....دوم اینکه سرعتی زدن های یعنی مسعود غلامی و عادل غلامی دیشب افتضاح بودن حتی یه امتیازم نتونستن بگیرن و معروف از ترس اینکه اونا نمیتونن توب رو بخابونن مجبور میشد با قدرتی ها کار کنه.......جای خالی موسوی به شدت احساس میشه باید هر جور هست برسوننش....و در بایان بگم با این زدن سرویس و این سرعتی زن ها مقابل برزیل هم هیچ حرفی نداریم شک نکنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مسعود واحدی
-9 # مسعود واحدی 1396-03-13 12:54
مثلا اینها میخوان جای شهرام محمودی و موسوی رو پر کنن؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عمرا چنین چیزی اتفاق بیفته.بازیکنی به باهوشی شهرام محمودی من تو والیبال اران سراغ ندارم.یا کوتاه زنی همچون موسوی.مسعود غلامی دیشب نباید به میدون میومد جائی که سامان فائزی حداقل تجربه چنین میدانی رو داشت.این اکبری مغرور فقط میخواست خودشو نشون بده.امسال من فکر نمیکنم جایگاه مناسبی بدست بیاریم.نمیگم باید میبردیم ولی حداقل میتونستیم یک امتیاز ازشون بگیریم.بازهم از توپهای برگشتی امتیاز نگرفتیم.مشکلی که همیشه و اکثر تیمهای داخلی هم داریم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Nikoo
+8 # Nikoo 1396-03-13 12:22
من منظور مربیامونو از جوونگرایی رو نمیفهمم
جوونگرایی یعنی بازیکنای مسن رو کنار بذاری و برای هدف جوونسازی یه تیم بازیکنای با حداکثر سن۲۴سال دعوت کنی
محمودی که کلی ازش خواهش کردن ولی به خاطر مصدومیتاش نیمد،مهدویم که کلا خداحافظی کرد،میمونه شریفات که از فائزی و غلامی خیلی سرتر بود تو همه چی .اگه بحث سنشه که با مسعود غلامی یک سالم اختلاف ندارن. بعد توی تیم جوون شده بازیکن ۳۳ساله دعوت میشه الان این تیم جوون شده؟
دارین خودتونو گول میزنین؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سجاد ۲
+10 # سجاد ۲ 1396-03-13 12:14
با توجه به اینکه ما فقط دوتا مهاجم داشتیم چون سرعتی و قطر پاسور تعطیل بودن ، نتیجه بدی نیست
تو امتیاز ها در کل فقط هفت تا اختلاف داشتیم انصافا نباید سه بر هیچ میشد
قائمی و عبادی پور نسبت به المپیک واقعا فوق العاده بودن
یکم صبر کنید و مربی زمان بدید ، هرچی باشه از لوزانو بهتره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
جمشید جهانی
+15 # جمشید جهانی 1396-03-13 12:00
تیم جوان شده ایران؟!؟!
الان ترکیب تیم به غیر از مسعود غلامی و لیروی دوم که همون ترکیب گذشته بود منظور از ترکیب جوان شده دقیقا کدام نفراته؟!
مسئله مهم این دیدار اتفاقا دقیقا همین مسئله هست که تیمی مثل ایتالیا علی رغم مشکلات گذشته و افولی که داشت با پیشرفتی که در دو سال اخیر کرده حتی بدون بازیکنانی مثل زایتسف و خوان تورنا توانایی تشکیل تیمی با کیفیت بالا با عملکردهای بالا با توانایی تداوم در عملکرد مثبتش رو داره هر چند که غالب این بازیکنان قبلا هم به تیم ملی والیبال ایتالیا دعوت میشدن.
اما تیم ملی ما تقریبا 4 ساله از یک ترکیب تقریبا ثابت استفاده میکنه، سعید معروف همیشه پاسور اصلی بوده غفور و محمودی همیشه قطر پاسور بودن که امسال محمودی نیسا، قائمی،عبادی پور و میرزاجانپور همیشه دریافت کننده قدرتی فیکس بودن ، عادل غلامی و موسوی هم همیشه دفاع وسط فیکس بودن که الان مسعود غلامی جای موسوی مصدوم اومده. ترکیب اصلی تیم در این بازی دست نخورد هرچند که به غیر از معنوی نژاد بازیکن جایگزین با کیفیتی هم روی نیمکت نیست.
از نکات قابل توجه این بازی افزایش کیفیت بازیکنانی از ایتالیا بود که در سالهای گذشته بازیکن ذخیره بودن یا کیفیت پایینی داشتن. الان فیلیپو لانزا و لوکا ویتوری تا حد زیادی در حد و اندازه های بتزیکنان جهانی پیشترفت کردن و یا جیانلی پاسور تیم که با سن کمش معطل تیم های رده های سنی نموند و حتی آنتونوف بازیکنی که به عنوان ذخیره برای زدن سرویس وارد زمین میشد هم عملکردش کاملا مثبت بود.
اما بازیکنان ما همون عملکرد 4 سال گذشته رو داشتن و بعضا پس رفت هم داشتن. اکثریت بازیکنان ما سرویس پرشی نمیزنند. حتی امیر غفور هم رو به سرویس ساده آورده است. خطا های فردی بازیکنان ما بالا است و به صورت انفرادی هنوز همون اشتباه ها رو تکرار میکنن.نمونش مسعود غلامی که دو سال قبل تو بازیهای قهرمانی آسیا همین اشتباه مکرر در زدن ضربه با زاویه زیاد رود داشت الان هم داره، فرهاد قائمی اسپکش روی تور ضعیفه الان هم هست و ... . این مسائل نشون میده حد آخر این بازیکنان همینه و توانایی بالاتر ندارن. در اینگونه مئارد کادر فنی تیم باید رو به بازیکن جدید بیاره در صورت بودن. خب آیا ما چنین بازیکنانی داشتیم یا داریم جواب بله هست. در بین بازیکنان بزرگسال رحمان داوودی،میکائیل تاجر و آرمین تشکری میتونستن کمک کنن ولی مهمتر از اون در بین بازیکنان جوانان بود که بازیکنانی مثل معنوی نژاد، کریمی، اسفندیار،مسافر، آقچه لی و مجرد رو داریم ولی به جای به کار گیری موثر در ترکیب تیم های ملی این بازیکنان را گذاشته ایم تا در نیکت ذخیره و تیم های پایه هرز بروند ولی ترکیب اصلی تیم دست نخورد. معنوی نژاد الان 3 ساله ذخیره است و به ندرت ازش بازی گرفته میشه، مجرد و آقچه لی که کاملا افت کردن در حدی که آقچه لی دیگه سرویس پرشی نمیزنه و خدا میدونه با این وضع چه به سر کریمی و اسفندیار و مسافر و دیگر جوانان میاد.
مسئولین والیبال اگر زودتر به خودشون نیان تا چند سال دیگه والیبال ایران از صحنه جهانی خارج خواهد شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امیدوار
+8 # امیدوار 1396-03-13 11:56
کجاست اون زمانیکه ایتالیا رو با زایتسف میبردیم به نظر میرسه مربی کنونی ایران قدرت تصمیم گیری نداره از لحاظ فنی چیزی تو بازی ندیدیم بازیکنان جدیدم در حد تیم ملی افغانستان بودن .سنشونم هم کم نبود .این چه جوون گراییه. با این اوضاع تا دو سال دیگه بر میگردیم با زمانیکه ارزوی بردن یک ست از چین برامون آرزو میشه!کواچ خیلی بهتر از این مربی بود حیف شد زیرابشو زدن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امیدوار
+11 # امیدوار 1396-03-13 11:31
بازی کنان ایران مثل دخترا سرویس میزدن و کارگردان هم تمرین گند زدن تو پخش بازی ها رو تمرین می کرد بهتره جای صحنه های سانسور شده مراسم سخنرانی ... پخش کنید تا اون صحنه های آهسته مخرف اعصاب خورد کن وسط اوج بازی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
کامی
+5 # کامی 1396-03-13 11:21
اقای اکبری واقعا دستت درد نکنه
تو این چند سال شما چه مقامی با باشگاه یا تو تیم ملی بودید آوردید.بغیر از سرشکستگی برای باشگاه و تیم ملی چه دستاوردی داشتید..۸ بازیکن پیکان تو تیم ملی چکار کردید پس شما...ول کنید.شانس آوردیم تیم ملی جوانان و زیر ۲۳ بازی دارن وگرنه چپرلی و دو سه بازیکن دیگه هم از پیکان تو تیم ملی بودن...
قدر موسوی و شهرام را الان باید دونست...ماشاله تیم پیکان و کبری
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ستاره روشن
+14 # ستاره روشن 1396-03-13 11:04
غفور ابدا خوب نبود. قائمی و عبادی پور عالی بودند. دو تا غلامی ها مطلقا در سطح چنین بازی ای نبودند و من نمی دونم چرا فائزی رو به جای مسعود غلامی امتحان نکرد. معروف مثل همیشه باهوش و درایت ظاهر شد. در مجموع اگر فکری به حال دفاع وسط و پست غفور کرده بودند و بازیکنان قوی ای رو از تیم زیر 23 سال یا جوانان با خودشون برده بودند، بردن ایتالیا در نبود زایتسف و خوانتورینا کاملا ممکن بود. امیدوارم در تهران این اشتباه رو نکنن. قابل توجه اونائی که در تمام سالهای گذشته قابلیت های محمودی رو بردند زیر سئوال و هی غفور غفور کردند. غفور خوبه منتهی کنار محمودی نه کنار قرا. عادل غلامی هم که انگار همه توانائی هاش بند حضور سید بود. توی بازی دیشب واقعا داغون کرد همه چی رو. مسعود غلامی هم که راحت دو ست مارو بازوند و بهترین توپ ها رو زد اوت. فکر می کنم فائزی بهتر جواب می داد. به هر حال تاوانی یه که باید برای انتقال تیم ملی از قدیمی ها به جوان ترها بپردازیم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
جمشید جهانی
+7 # جمشید جهانی 1396-03-13 14:07
با بخشی از حرفاتون موافق نیستم. غفور کاملا افت کرده و محمودی هم چیزی در چنته نداشت . هر چند غفور هم اشتباه زیاد داشت ولی این اشتباهاتش برطرف نشد. یکی از فاکتورهای یک پشت خط زن پرشهاشه که محمودی این فاکتور رو نداشت ولی غفور این فاکتور رو داشت هر چند محافظ کاری در استفاده از غفور، عدم ارتقاء یافتن تگنیک و توانایی های فردی توسط خودش و مربیانش و مصدومیتهای متوالی کاملا باعث افت کیفیت شده. نکته بعدی عدم استفاده درست از بازیکنان در پستهای درسته الان معنوی نژاد یک بازیکن قطر پاسوره این کاملا از دریافت ضعیفترش پیداست ولی چون در کشور پست قطر پاسور رو به نام چند نفر سند زدن این بازین رو سوق دادن به سمت دریافت کننده قدرتی که متاسفانه تو اون پست هم استفاده نمیشه.
در کل اگر کادر فنی تیم ملی و فدراسیون والیبال نخوان از کل ظرفیت والیبال استفاده کنن شرایط بدتر هم میشه. الان هیچ اصلاح تکنیک و افزایش توان فنی و بدنی در تیم رخ نمیده و هیچ رقابتی در کسب پیراهن تیم ملی وجود نداره. بازیکنان جدید ساخته نمیشن، شهامت استفاده از بازیکن جدید وجود نداره و بدبختی اینه که توانایی آماده سازی روحی، روانی و فنی بازیکنان جدید مثل زمان ولاسکو هم وجود نداره.
بازیکنان ما هنوز به لحاظ فردی با سطح اول دنیا فاصله دارند و موفقیت سالهای قبل ناشی از سیستم کار تیمی بود که ولاسکو به تیم خورانده بود. این سبستم مبتنی بر استفاده از تمام ظرفیت والیبال کشور و رقابت بازیکنان برای به دست آوردن جایگاه در تیم ملی بود. این سیستم به مرور جای خودش رو به بازیکن محوری داده که نتیجه اش شده این چون بازیکنان ما تک تک توان فنی بالایی برای سطوح بالا مسابقت ندارند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
......
+26 # ...... 1396-03-13 10:46
مسعود غلامی گند زد گند
اکبری دلت خنک شد؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
پریا
-15 # پریا 1396-03-13 10:34
شهرام کجایی دقیقا کجایی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org