والیبال ایران: به نظر می رسید تاکید ایگور کولاکوویچ بر رعایت نظم در تیم ملی والیبال بیش از هر خصیصه دیگری از این مربی نظر بازیکنان تیم ملی ایران را به خود جلب کرده باشد.

ایگور کولاکوویچبه گزارش والیبال ایران؛ دور اصلی تمرینات تیم ملی والیبال ایران حدود دو هفته است که با شرکت 20 بازیکن منتخب و زیر نظر ایگور کولاکوویچ، سرمربی جدید تیم ملی کشورمان آغاز شده است.

 

در همان بدو ورود کولاکوویچ به ایران نکته ای که بیش از هر چیز در خصوص او جلب توجه کرد یا شاید هم با ترفند رسانه ای فدراسیون والیبال برجسته شد، تاکید زیاد این مربی مونته نگرویی بر رعایت نظم در اردو و مسابقات تیم ملی بود.

 

اما اظهار نظر بازیکنان تیم ملی هم نشان می دهد این مسئله در ذهن آنها نیز صورت پررنگی پیدا کرده و در اظهارات خود بیش از هر چیزی بر قانونمند بودن و تاکید کولاکوویچ به رعایت نظم و انضباط اشاره می کنند.

 

*** اظهارات ملی پوشان والیبال کشورمان در خصوص کولاکوویچ را در ادامه می خوانید:

 

عادل غلامی، سرعتی زن تیم ملی:

«در این مدتی که با او تمرین کردیم به نظم و انضباط اهمیت زیادی می‌دهد و مربی واقعا جدی است و به نظرم این موضوع را درک کرده که والیبال ایران برای مردم در اولیت است و از ما توقع دارند که همواره نتیجه قابل قبولی کسب کنیم به همین دلیل از همان ابتدا با همین فرمول کار را شروع کرده است. سیستم کولاکوویچ رعایت قوانین و مقررات است و تاکید او بر روی این موضوع به معنی ترساندن بازیکنان نیست او زمانی که با ما جلسه گذاشت به تمامی اهدافش و اولویت هایش اشاره کرد و به نظرم ملی پوشان والیبال ایران هم به قدری حرفه ای و سطح بالا هستند که این موضوع را درک می کنند و از آن گلایه وشکایتی ندارند»

 

مهدی مرندی، لیبروی تیم ملی:

«نظم در اولویت کاری این مربی قرار دارد و نکته مثبت این است که همه بازیکنان امسال برای کسب نتیجه با انگیزه هستند و این نظم تیمی ما را در رسیدن به هدف یاری می‌کند.»

 

محمد جواد معنوی نژاد، دریافت کننده تیم ملی:

« دو هفته است که کولاکوویچ کارش را در تیم ملی آغاز کرده و همان روز اول جلسه‌ای برای بازیکنان تشکیل داد و درباره مسائل مختلفی مثل نظم و انضباط توضیحاتی داد و همه هم تلاش کردند خواسته‌های او را اجرا کنند. هر مربی سبک خودش را دارد و کولاکوویج هم همان ابتدا خواسته‌ها و نحوه مربیگری‌اش را توضیح داد. من بازیکن جوانی هستم و همیشه تلاش می‌کنم نکات جدید یاد بگیرم و تا الان هم موارد زیادی از کولاکوویچ یاد گرفتم. جو عمومی تیم ملی از حضور کولاکوویچ راضی است و همه افتخار می‌کنند که با این مربی کار می‌کنند. من در جایگاهی نیستم که درباره تفاوت مربی‌های تیم ملی نظر بدهم و نمی‌توانم بگویم کدام یک از آنها بهتر است.»

 

میلاد عبادی پور، دریافت کننده تیم ملی:

« کولاکوویچ یک از باشخصیت ترین مربیانی است که تا به حال با وی کار کرده ام، تمریناتش سنگین و حساس است و با فشار زیاد دنبال می شود. تا به حال تمرینات تاکتیک و تکنیک را انجام می دادیم و از این پس پرش ها را هم آغاز شده است. »

 

بدین ترتیب طبق آنچه از صحبت های بازیکنان تیم ملی بر می آید به نظر می رسد که کولاکوویچ در مدت زمان حضورش در ایران توانسته نظر ملی پوشانی که در دو سال اخیر نسبت به عدم مدیریت سرمربیان تیم ملی خصوصا در زمان کواچ معترض و معترف بودند حالا مربی ای را یافته اند که در نظم و انضباط سخت گیر است و این مسئله می تواند یکی از اصلی ترین پاشنه آشیل های تیم ملی در دو سال اخیر و بعد از ولاسکو را ترمیم کند!

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


دیدگاه‌ها  

م.مرادی
+5 # م.مرادی 1396-02-01 13:34
اسم فردی رو میزارند والیبالیست که بتونه سرویس پرشی با سرعت بزنه و کمتر خطا کنه ، مثله میکائیل تاجر که عالیه. یا فرهاد قائمی ، ولی مشکل قدرت در زدن اسپک داره.
سرویس موجی اصلا مهارت نمیخواد ، توپ رو واسه اینکه بهش شکل بدن به صورت مورب به طور آهسته می فرستند ، زمین حریف ، و بالای 95 درصد اوقات نمیشه مهاجم رو شناسایی کرد و از 4 طرف احتمال حمله وجود داره ، بایستی پرشی رو نهادینه کنن بین بازیکنان ، اگرم یاد بگیر نیستند ، خوب دیگه گاومون زاییده.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
*
-1 # * 1396-02-01 10:46
چند بار قبل انتخاب و بعد انتخاب سرمربي تكرار كردم ولي مردم بازيكنها فدراسيون سرمربي هاي مخالف موافق تيم ملي فراموش كرده اند پس واليبال با اين ديدگاه كه خود من هم تا زماني كه أصولي و منطقي رفتار نشه نااميد كننده است . اقاي ولاسكوي بزرگ بهترين سرمربي روانشناس واليبال كه از لحاظ روحي و رواني هم به تيم كمك كرد رفته هستند اقاي ولاسكو ديگر رفتند و مقصر كسي نيست اگه متوجه و خوانده باشيد همه چيز در مصاحبه ي اقاي ولاسكو با پپ گوارديولا كه چگونه اين سرمربي با توصيه هاي فني و روانشناسي ايشون موفق مي شود اقاي ولاسكو با سيستم گلخانه اي ديمي ساختاري و فرهنگي ايران اميدي براي موفقيت با توجه به اينگه فردي باهوش روانشناس و اينده گر هستند نمي ديدند حتي در مصاحبه ي اقاي سيچلو كه دو پهلو بعضي مسائل مي شود متوجه شد در كنارش حتي از مصاحبه ي اخير سيچلو به اين نتيجه مي رسيم اقاي ولاسكوي فرد با احترام با شخصيت قوي هرگز افكار خود رو بيان نمي كند بلكه تصميمات خود رو يكباره بدون اينكه كسي پس ببرد گرفته و انجام مي دهد. در اخر اقاي ولاسكوي بزرگ كه هميشه براي من فردي قابل احترام صادق محترم هستند بايد براي موفقيت واليبال فراموش شوند چون اقاي ولاسكويي رو به عنوان سرمربي حتي بدون تيم باشن در ايران نخواهيم ديد و همه چيز بايد از صفر شروع شود حتي اقاي سيچلو مي خواهند موفق بشن فقط بايد از تجربيات اخلاق و منش خوب و بعد روحي رواني ذاتي اقاي ولاسكوي بزرگ ياد گرفته اند استفاده موفق بشن در كل اسم اقاي ولاسكو قدغن باشيد شود تنها از رفتار منش شخصي صادق و قابل احترام براي موفقيت واليبال كه تجربه كرديم استفاده و از اشتباهات خود زمان اقاي ولاسكوي كبير و بعد ايشون درس و تكرار نشود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
fبهرام جهانشاهی
+3 # fبهرام جهانشاهی 1396-02-01 00:13
باسلام وخسته نباشید به سرمربی محترم اقای کولاکوویچ وتمام بازیکنان غیرتمند والیبال ایران یک خواهش خاص از سرمربی محترم دارم ان اینکه دوسه بازیکنی که اصرار درزدن سروهای پرشی دارند یابایدانقدرتمری ن کنند که ضریب خطا از بیست درصدتجاوز نکند یاسروهاس جهشی موجی بسیارخوب تمرین کنند ودرجاهای حساس باخراب کردن سرو اعصاب خود وسایربازیکنان وسرمربی محترم حتی تمتشاگران وعلاقمندان به مملکت وورزش والیبال راخراب نکنند بسیارسپاسگزارم امیدوارم روزی رسد که ضریب اشتباه سروهای پرشی قدرتی حتی به دودرصدبرسد انشاا...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سیامک گلشیری
+4 # سیامک گلشیری 1396-01-31 23:24
میکائیل تاجر رو که فدا کردید ، تو آپارت برنامه تی پلاس بعد از عید مصاحبه کرده این بازیکن فوق العاده اررشمند که فدا شد.
اگه در کنار امیر غفور قطر پاسور ، درست و حسابی ندارید ، که نداریم ، بهتره کوتاه مدت یکی مثله کروزر گرجستانی الاصل که برای تیم ملی آلمان بازی می کرد رو استخدام کنید که تکی مدال برنز قهرمانی جهان رو برای آلمان گرفت ، یا یکی تو دفاع وسط کنار سید مثله نیکلای نیکولوف بلغار.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مرتضی آوینی
+2 # مرتضی آوینی 1396-01-31 23:16
اگه انقدر خوبه ، پس دیگه بهانه ای نیست ، برید مردم رو بعد از دو سال خون به جیگر کردن خوشحال کنید ، البته مرد میخوام جلوی سرویس های فوق وحشتناک تیم های دیگه دووم بیاره ، و پاسخ متقابل بده با سرعت سرویس.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
یاسر تقوایی
+4 # یاسر تقوایی 1396-01-31 23:09
نظم خیلی مهمه ، اما یه چیز حل شده تو تمام تیم های دنیاست ، که نوار اینا گیر کرده رو این موضوع ، با حرفای گزنده اکبری ، منتظرم ببینم چند مرده تو لیگ جهانی حلاجه ، مرد مدال هست!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
صادقی
+7 # صادقی 1396-01-31 23:06
حالا ببینم مردید؟! افتخارات کواچ رو کسب کنید ، با آقای میلاد موافقم ، وقتی پشت سر ولاسگو کبیر جرات پیدا کردند ، ارزش هاشو نادیده بگیرند و با اینکه انگشت کوچیکه اونم تا قیامت نمی شن ، اینجوری در موردش حرف میزنند ، حالا کولاکوویچ جای خود داره ، بزارید وقتی رفت معلوم میشه ، 180 درجه تغییر موضعه میدن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
عدنان
+1 # عدنان 1396-01-31 23:01
درود به میلاد عزیز باهاش کاملا موافقم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سامان
+11 # سامان 1396-01-31 20:10
متاسفانه همونطور که تو مطلب اشاره کردید قسمت اعظم این حرفا به خاطر تبلیعات خود فدراسیونه اونم به خاطر اینکه بیشترین فشار روی فدراسیون به خاطر بحث دیسیپلین مربی های بعد ولاسکو هست. بازیکنا هم طوطی وار حرفها رو تکرار می کنن. می تونم شما رو ارجاع بدم به مصاحبه های زمان لوزانو. علامی و میلاد عینن همین حرفها رو می زد. حالا باید ایستاد و دید اگر خدایی نکرده نتیجه نگیریم دوباره همین حرفها رو تکرار می کنن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
میلاد.
+14 # میلاد. 1396-01-31 19:57
البته نظر واقعیه بازیکنارو باید بعده دوره ی کولاکوویچ پرسید، مثل خیلیا که بعده رفتن ولاسکو زبون بازکردن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ناشناس
+10 # ناشناس 1396-01-31 23:20
همچنین باید نظر بعضی مربی ها رو بعد رفتن این مربی رو هم دید مثل اقای اکبری که چون ایشون در زمان اقای ولاسکو نبودند هر حرفی رو به ایشون نسبت می دن خب اخه یکی نیست اقای مثلا محترم حالا چون ولاسکو تو رو در اون حد مربیگری تیم ملی ندید دلیل نمیشه بدون فکر دهنتو بازکنی و هر چه دلت خواست بگی و واقعا به اقای شهنازی برای پاسخ قشنگشون به این چنین افراد افرین میگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org