والیبال ایران - کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان گفت: برای ما مهم این بود که پیروز شویم/ تضمین می‌کنم که تیم ایران را دوست داریم و این حرف را از تمام وجودم می‌زنم.

کوبیاکبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، میخال کوبیاک، کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان  پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر ایران اظهار داشت: مسابقه سختی برای ما بود. در ست‌های سوم و چهارم ایران خیلی بهتر بازی کرد. دو روز پیش هم گفته بودم که مسابقه سختی مقابل ایران داریم، اما خوشحالم که توانستیم در پایان به پیروزی برسیم.

 

وی درباره اتفاقات پایان مسابقه و درگیری میان بازیکنان دو تیم گفت: اتفاقات زیادی ممکن است برای یک تیم و بازیکنانش رخ بدهد، اما آنچه مهم است این است که بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. اشتباهاتی هم داشتیم اما به بازی برگشتیم.

 

کوبیاک درباره سخنان سعید معروف که گفته بود نمی‌دانم چرا لهستانی‌ها از ما متنفرند، گفت: ما آنها را دوست داریم. این را جدی می‌گویم و شوخی نیست. تضمین می‌کنم که تیم ایران را دوست داریم و این حرف را از تمام وجودم می‌زنم. این فقط یک بازی است و در نهایت هم نتیجه برای ما مهم است. بحث دعوا اصلاً مطرح نیست. اینجا المپیک است و هم من و هم تیم لهستان فقط برد می خواهیم.